Návrh a odhad zdarma pro vás! >
Vertikální markýza EasyRoll v2 --...
Vertikální markýza EasyRoll v2 --...
Vertikální markýza EasyRoll v2 --...
Vertikální markýza EasyRoll v2 --...
Vertikální markýza EasyRoll v2 --...
Vertikální markýza EasyRoll v2 --...
Vertikální markýza EasyRoll v2 --...
Vertikální markýza EasyRoll v2 --...
Vertikální markýza EasyRoll v2 --...
Vertikální markýza EasyRoll v2 --...
Vertikální markýza EasyRoll v2 --...
Vertikální markýza EasyRoll v2 --...
Vertikální markýza EasyRoll v2 --...
Vertikální markýza EasyRoll v2 --...
Vertikální markýza EasyRoll v2 --...
Vertikální markýza EasyRoll v2 --...
Vertikální markýza EasyRoll v2 --...
2 year warranty easyswitch wind resistance 20 kmh digitalni strih sun protection sealed seams

4,8   / 5 )
 | 

Vertikální markýza EasyRoll v2 -- Standardní Velikosti Včetně vertikální markýzy s háčky a rameny

Odkaz

EasyRoll V2 je vertikální markýza s háky a rameny zcela vyrobena v Itálii, která eliminuje oslnění a zlepšuje vaše soukromí.
Je to řešení ekonomické, praktické, rychlé a minimálně invazivní pro vaši terasu, balkon nebo verandu .
Tento produkt pro kutily nevyžaduje speciální práci při instalaci.

EasyRoll V2 snižuje teplotu interiéru až o 15 ° C!
Je k dispozici ve 2 různých typech látek; Purishade® voděodolný o Prodyšný cop5 , více se dozvíte kliknutím sem.
EasyRoll V2 se vyrábí také na míru, přejděte do konfigurátoru .

Proč zvolit EasyRoll V2:

 • Technologie EasySwitch
  Proměňte svou markýzu na zimu v průhlednou markýzu
  nahrazením plachty EasyClear® od Maanta.
  Jediná vyměnitelná za méně než 2 minut aniž byste museli rozebírat celý stan.
 • Nadměrný průměr válce 75 navržený pro EasySwitch
 • Koncovka z hliníku

ZAHRNUJE 70 EUR příslušenství :

 • Ramena s nastavitelnou polohou od 0 ° do 180 °
 • Háčky pro upevnění k zemi
 • Upevňovací desky ke stěně nebo stropu
 • Naviják se 150cm tyčí

Dodává se v demontu , takže válec a každý jeho komponent lze snadno přepravovat i do nejvyšších pater.

EasyRoll V2 je jediná modulární vertikální markýza.
Znovu používá stejnou instalaci k výměně látky v zimě , se systémem EasySwitch můžete vyměnit stínítko tkanina s průhlednou tkaninou odolnou proti dešti a větru za méně než 2 minuty, aniž byste museli válec rozebírat! Kliknutím sem zobrazíte náhradní listy.

* Tato stahovací markýza není motorizovatelná

Rozměry (šířka x výška): 150 W x 150 H cm
Barva: Braid5 Cloud/White
 • Purishade® White
 • Purishade® Ivory
 • Purishade® Cloud
 • Purishade® Beige
 • Braid5 White
 • Braid5 Ivory
 • Braid5 Cloud/White
 • Braid5 Black/White
 • Braid5 Graphite
 • Braid5 Blue/White
6 959,00 Kč
Objednejte si hned a získejte 
s UPS Carbon Neutral

Popis

Easy Roll v2 se zrodil z různých a konkrétních potřeb, které měl náš tým v kanceláři i doma, a to kombinací technologie funkčnost při zachování nižší ceny pro daný segment.

Je vybaven praktickými háčky, které lze připevnit k zábradlí nebo ke stěně, aby se zajistil spodní konec a stabilita. Díky praktickému patentovanému systému Easy Switch můžete kryt v zimním období velmi rychle vyměnit.
Stačí si objednat náhradní průhledný kryt z PVC, který izoluje od chladu a zajistí více světla!

S jedním stanem a dvěma plachtami se budeme moci přizpůsobit měnícím se ročním obdobím a potřebám!

Problém: všichni víme, že jakmile se okenní tabule zahřejí, hromadí a uvolňují obrovské množství tepla. Kromě toho je opravdu nepříjemné pracovat se sluncem přímo v obličeji: oslňuje a oslňuje! A konečně soukromí: velmi často nejsme aby kdokoli mohl vidět, co děláme.

Řešení: k vyřešení těchto potřeb jsme vytvořili solidní, ale úsporný výrobek Made in Italy, který jsme testovali více než 18 měsíců. Easy Roll V2 je rozkládací markýza vybavená praktickými háčky, které se zasouvají do spodní svorky a lze je připevnit spíše k trubkám plotů než k rohožím. plotů, nikoli zdí: jakmile je markýza spuštěna, zůstane díky této aplikaci stabilní!

Stahovací markýza je dodávána v demontu.
Uvnitř balení bude velmi snadno dodržet montážní návod.
V návodu najdete seznam produktů, které obdržíte.
Jakmile obdržíte materiál, zkontrolujte, zda tam je vše, a v několika krocích nainstalujete svou padací markýzu!Háčky na markýzy

Běžně se prodávají jako příslušenství v této verzi jsou zahrnuty v ceně (2 kusy). Háčky s oky jsou ideální pro upevnění markýzy k podlaze nebo zábradlí a jsou nepostradatelné, aby se markýza ani při mírném větru neroztřepila. Vzdálenost mezi otvory očka je 4 cm, šrouby jsou součástí dodávky.

Svislá markýza s rameny

Tento úsporný model lze kombinovat s distančními rameny, která nejsou zahrnuta v ceně. Kloubová a nastavitelná ramena o délce 50 cm jsou vyrobena z hliníku a umožňují, aby markýza byla rozložená a nespadla vertikálně, čímž se vytvoří vzdušnost a zároveň se zachová soukromí. Náklon dosažený pomocí ramen vytváří příjemnější estetický dojem, řešení srovnatelné s ramenovými markýzami.

Solidní

Digitální zpracování a pečlivě vybrané materiály zajišťují vynikající pevnost. EasyRoll může snadno dosáhnout měření až do šířky a výšky 350 cm. Tkanina Braid5 je ideální pro intenzivní venkovní použití a vysoký výkon za každého počasí.

Vyrobeno na míru

Tento náš model je také k dispozici s přesností na centimetry. To znamená, že můžete dokonale ochránit svůj venkovní prostor! K dispozici jsou také standardní rozměry, jako je například kapkovitá markýza 400x300, jako 300x250, 200x250, 250x250 a mnoho dalších kombinací, které najdete na stránce EasyRoll. Pokud máte kratší délku, než jsou naše standardy, nezoufejte: přebytečná látka může zůstat zabalená v roletě!

Výhody

Všestrannost

Markýzu lze zvedat a spouštět podle libosti. Tímto způsobem můžeme nastavit množství slunce nebo soukromí, které v danou chvíli chceme.

Versatilità

Zabezpečení

Všechny profily a konektory jsou robustní a naddimenzované. Jsou vyráběny v Itálii za nejpřísnějších bezpečnostních podmínek a s nejvyššími standardy kvality.

Sicurezza

Tkaniny a ochrana proti UV záření

Použité tkaniny mají certifikát UV30+ nebo 50+ a blokují 90 % až více než 97,5 % škodlivých paprsků. Odolnost proti větru je zajištěna díky háčkům a ramenům, vydrží i ty nejsilnější poryvy.

Tessuti e protezione

Snadná instalace

Montáž této padací markýzy je velmi snadná, a to i pro neodborníky! Návod k montáži vám objasní veškeré pochybnosti

Installazione facile

Silné stránky

Silné stránky Maanta

Úspora energie

Snížení množství sluneční energie pronikající do prostoru přes okna a skla může být velmi náročné, zejména na velkých plochách. Použití venkovních stahovacích žaluzií může být jedním z nejlepších řešení pro chrání fasádu před slunečním UV zářením a zabraňují hromadění tepla - výhoda oproti vnitřním žaluziím je obrovská. Venkovní žaluzie totiž mohou snížit množství slunečního záření až o 85 %, což vede k následnému snížení množství ochlazovaného vnitřního prostoru. Takové řešení je ideální pro ty, kteří se zajímají o úsporu energie a péči o životní prostředí.

Risparmio di energia

Tkanina Braid5

Dobrá tkanina na závěsy musí být mechanicky pevná a odolná vůči teplu. Naše tkanina Braid5 je vyrobena z polyesterového jádra, je rozměrově stabilní a šetrná k životnímu prostředí. Je také odolný proti natahování a ohýbání. Ukazuje se, že je velmi stabilní i při velkých změnách teploty. teploty, jako jsou ty, které panují mezi létem a zimou. Pomáhá tak chránit před letním horkem a izolovat. teplo stěn v zimě. Snižuje spotřebu energie až o 33 % a blokuje 90 až 96 % UV záření! Pomyslete na to, že může snížit teplotu v místnosti o 5 až 15 stupňů Celsia! Náš Braid5 má otvor pro otevření Náš systém Braid5 má otvor 5 %, což je nejvhodnější pro projekty vertikálního solárního stínění.

Tessuto Braid5

Snížení oslnění

Přehnané solární osvětlení může vést ke vzniku nepříjemného jevu oslnění. Tento pocit vzniká v důsledku nadměrných hodnot. Tento pocit vzniká v důsledku nadměrných hodnot jasu v oblasti, která je výrazně jasnější než okolí, například lampa, maják, okno. Adaptace oka na tuto variabilitu jasu způsobuje snížení zrakové výkonnosti a následnou akumulaci stresu (oční/nervové dráhy). Vnější krycí plachta nebo markýza může snížit rozdíl v úrovni osvětlení například okna a zástěny, a vytvořit tak příjemnější vnitřní prostředí. okno a zástěnu, a tím vytvořit příjemnější vnitřní prostředí a optimalizovat náklady.

Riduzione dell’abbagliamento

Nastavitelné stínování

Ovládání pádu látky u vertikálních žaluzií nabízí systémy nastavení, které umožňují zvolit požadovanou úroveň zastínění, dokonale stíní/ochraňuje interiér před oslněním. Nastavením nejvhodnějších stínicích opatření budete moci stanovit. výšku žaluzie pro regulaci množství světla pronikajícího do vnitřního prostoru. To vám umožní maximalizovat denní světlo a využít sezónní vlivy. Tímto způsobem můžete maximalizovat přirozené světlo a využít sezónních změn tím, že v teplejších měsících zastíníte paprsky a v chladnějších obdobích necháte povrchy domu zahřát. chladnější období. V zimě je slunce nízko a více obtěžuje vaše oči!

Ombreggiatura regolabile

Ochrana před UV zářením při zachování zraku

Bez ohledu na barvu a látku naše žaluzie kombinují funkci pohlcování tepla a filtrování světla. Množství stínění si můžete zvolit v závislosti na typu zvolené látky. Můžeme tedy regulovat světlo zvenčí a a zároveň poskytují určitou míru soukromí. Tyto žaluzie účinně filtrují UV záření a hodí se do každé místnosti. kde chcete správně regulovat soukromí a distribuci přirozeného světla. Tímto způsobem můžete využít výhody snížení tepla a oslnění zvenčí a zároveň zachovat jas v prostorách.

Protezione dai raggi UV mantenendo la vista

Recenze

Recenze

logo vele maanta
ROBUSTNÍ A KVALITNÍ
Skvělé výrobky, koupil jsem si hole i plachty.

Tyče jsou vynikající kvality robustní a esteticky příjemné, pořizovací cena je podle mého názoru plně odůvodněna kvalitou výrobku...
...Prodejci jsou přátelští a velmi ochotní.
Doporučil bych všem, aby si koupili jejich výrobky.

Massimo Grieco


Recenze zanechaná na Google MyBusiness, viz více

logo vele maanta
LEPŠÍ POMOC
Lepší podpora než u Amazonu, velmi přátelská a vstřícná.
Vynikající kvalita a design pro tyče i stany.

První test proti větru ukázal jasnou převahu mezi zakoupeným stanem 4x5 a stanem jiné značky, který jsme namontovali dříve.
Stan propouští vítr bez nepříjemností.

Tady na Etně se také bez úhony vypořádala s prvním průletem sopečného popela.

Davide Corsaro


Recenze zanechaná na Google MyBusiness, viz více

logo vele maanta
VYNIKAJÍCÍ KONZISTENCE

Několikrát jsem si objednal kotevní tyče a plachty a vždy jsem se skvěle bavil. Kotvící tyče jsou vynikajícího zpracování a skvělé kvality, stejně jako plachtové stany. Objednávky jsem vždy zadával telefonicky a pokaždé jsem se setkal s kompetentními a přátelskými operátory.

Paolo Brignoli


Recenze zanechaná na Amazonu, viz více

Návod

Příručka ke stažení ve formátu PDF s datovým listem, obsahem balení a návodem k montáži Easy Roll V2.

Klikněte zde a stáhněte si průvodce.

FAQ

Jak měřit svislé markýzy?

Všechny rozměry se vztahují na kompletní roletu s roletou a upevňovacími deskami.

Tkanina/plastová fólie je o něco užší.

Zde jsou uvedeny vzdálenosti od vnější strany desky k látce pro různé výrobky (vzdálenosti jsou symetrické na každé straně).

Easy Clear a Easy Roll bez vodicích drátů:
Tkanina je celkově o 92 mm (46+46 mm) užší než celá konstrukce.

Reef Roll s vodicími dráty:
Plátno je o 98 mm (49+49 mm) užší než celá konstrukce.

Rozměry upevňovacích desek jsou u všech modelů vertikálních žaluzií Maanta stejné.

Produkt přidán do seznamu přání