Easy Clear Na Míru
Průhledná PVC vertikální markýza

Easy Clear je průhledná vertikální markýza vyrobená z PVC tkaniny o gramáži 610 g/m². Tento materiál je elegantní a měkký na dotek, ale zároveň extrémně robustní a vhodný pro úkryt před krutými zimami. Ideální pro využití verandy, terasy, balkonu nebo k uzavření jedné strany pergoly. "Clear" průhledná PVC fólie: 610 g/m² Včetně stabilizačního profilu*...
 • 2 year warranty
  2 year warranty
 • svařované švy
  svařované švy
 • easyswitch
  easyswitch
 • dvouletá záruka
  dvouletá záruka
 • odolnost proti dešti
  odolnost proti dešti
 • digitální řezání
  digitální řezání
 • wind resistance 20 kmh
  wind resistance 20 kmh
 • digitalni strih
  digitalni strih
 • sealed seams
  sealed seams
230,58 Kč

Vzorky tkanin Vertikální markýza

Vyzkoušejte inovativní technické tkaniny, které společnost Maanta speciálně vyvinula a vybrala pro své prémiové kapkové stany! Purishade® vodotěsný 270 gsmRevoluční nepromokavá polypropylenová tkanina, výsledek mnohaletého vývoje a výzkumu.Je vyroben s ohledem na přírodu (certifikovaný nízký dopad na životní prostředí). Braidd5® Prodyšný  410 gsmTechnická...
24,39 Kč

insights

V této sekci najdete naši exkluzivní Easy Clear, průhlednou vertikální markýzu z PVC Cristal, která je ideální pro zakrytí balkonů, teras, verand, kiosků a teras.  

Easy Clear je entry level průhledné vertikální markýzy Maanta, který kombinuje robustnost a kvalitu za bezkonkurenční cenu na trhu. Ideální pro ty, kteří hledají praktické a bezpečné řešení pro funkční a designové odizolování venkovních prostor.
S našimi průhlednými vertikálními markýzami můžete svému balkonu vdechnout nový život i v zimních měsících.

Použitá tkanina je z průhledného PVC o hmotnosti 610 g/m2: je to extrémně pevná fólie, ale zároveň elegantní a jemná na dotek. Díky svým mechanickým vlastnostem působí jako tepelný izolant a poskytuje ochranu před větrem, vodou a vlhkostí.

Za bezkonkurenční cenu na trhu vám Maanta nabízí exkluzivní produkt! Průhledné závěsy Easy Clear jsou k dispozici na míru, aby se s přesností na centimetry dokonale přizpůsobily vašemu prostoru.

Konfigurace zařízení Easy Clear je snadná!
Díky online konfigurátoru získáte bezplatnou a okamžitou nabídku!

Robustnost, design a řemeslné zpracování: všechny profily a komponenty jsou vytvořeny a navrženy výhradně týmem společnosti Maanta, aby byla zajištěna maximální bezpečnost pro vás a vaši rodinu. Naše tkanina z čirého PVC rovněž neobsahuje škodlivé chemické látky.
 
Instalace je snadná, nevyžaduje kvalifikovanou práci a během několika minut máte kryt na místě. Stačí se řídit našimi online průvodci, videonávody nebo se spolehnout na naši službu péče o zákazníky.

Objevte všechny funkce!

Produkt přidán do seznamu přání