Návrh a odhad zdarma pro vás! >

Maanta: Výroba stínících plachet a sloupů pro stínící plachty

Maanta se zrodila jako značka registrovaná společností Bega srl, která se věnuje přímému prodeji funkčních výrobků od výrobce ke spotřebiteli, s vynikajícím poměrem kvality a ceny, které se snadno instalují.

Vývoj v oblasti venkovního nábytku začal v roce 2006, kdy Marco a Andrea Bettegovi podali první patentovou přihlášku na vynález mechanismu, který dokáže inovativním a funkčním způsobem napnout látku stahovacích plachtových markýz

Vyvinuté patenty (3 pro OmbrelA, největší rolovací sluneční clonu na světovém trhu, a další 3 pro rolovací plachtové markýzy) dokládají vysokou úroveň výzkumu, vývoje a zdokonalování společnosti ve Vicenze.

Nedávná spolupráce ukazuje, že cesta k inovacím přitahuje kreativní mozky určitého kalibru.

Piazza Faber v Tempio Pausania, kterou navrhl Renzo Piano

V červnu 2016 se společnost Bega srl zúčastnila slavnostního otevření náměstí Piazza Faber v Tempio Pausania, které vytvořil Renzo Piano jako poctu svému velkému příteli Fabriziovi De Andrè.

Záměrem je vytvořit rolovací plachtové markýzy zavěšené na ocelových lanech ukotvených ke stávajícím budovám, a vytvořit tak barevné tužky (Fabers, milý De Andrè), které se po rozvinutí změní v barevné plachty zdobící náměstí.

Navzdory několika poptávkám od renomovanějších společností si slavný ligurský architekt vybral společnost Bega srl, která je schopna poskytnout inovativní, jednoduché a funkční technické řešení napínání, které zajistilo dlouholeté stabilní otevírání a zavírání 14 plachet řízených jednotně jedinou elektronickou řídicí jednotkou.

Plánování

Díky nasbíraným zkušenostem a propojení námořních technologií a inovací jsou všechny naše výrobky navrhovány přímo u nás pomocí moderního 3D softwaru. Také díky této vlastní profesionalitě jsme schopni vyrábět svinovací plachty o rozloze 80 metrů čtverečních, se svinovacími ráhny dlouhými až 13 metrů, které lze ovládat na dálku pomocí aplikací nainstalovaných v mobilních telefonech. Jsme jednou ze dvou společností na světě, které jsou schopny vyrábět plachty až do této velikosti s optimálním napínáním.

Výroba

Výroba je založena na různých logikách, i když máme hodně vlastního zpracování, zejména u výrobků z oceli a hliníku. V případě textilu jsme naopak vyvinuli nejvhodnější látky pro naše potřeby s působivými, technologicky vyspělými společnostmi na Východě. Tyto tkaniny jsou zpracovávány podle našich specifikací a pomocí našich vlastních strojů a technologií. Poměr kvality a ceny, který jsme schopni nabídnout, je výsledkem našeho výzkumu nejvhodnějších surovin a nejracionálnějšího a nejprofesionálnějšího zpracování.

Naše společnost se snaží nabízet své výrobky tak, že především vysvětluje, jaká je přidaná hodnota každého z nich: nejsme společnost, která kupuje něco předpřipraveného změnou etikety, ale vždy vyvíjíme něco originálního a jinak funkčního.

Pevně věříme v mladé lidi: naše vedení je mladší 40 let, stejně jako naši kolegové.

Rádi bychom vám poděkovali, že jste si udělali čas, abyste se s námi blíže seznámili. Doufáme, že jsme vám zprostředkovali něco z vášně, kterou vkládáme do každého našeho výtvoru.

Jsme obecně prospěšná společnost

Obecně prospěšné společnosti (B Corp) představují "evoluci konceptu společnosti": usilují o zisk, ale zároveň se snaží vytvářet pozitivní dopad. Do svého firemního záměru začleňují cíl mít pozitivní vliv na společnost a biosféru.

Jedná se o transformaci obchodních modelů, které si kromě ziskových cílů dobrovolně stanovují jeden nebo více obecně prospěšných cílů, zajišťujících odpovědnost, udržitelnost a transparentnost.

Zpráva o dopadu 2020, klikněte zde

 

Kontaktujte nás nyní!

Produkt přidán do seznamu přání