Vlastní stínované plachty? Nakonfigurujte si to online!

Proč zvolit plachtu vyrobenou na míru namísto standardní velikosti?
Zjistěte, kdy si naši zákazníci vybírají stínicí plachtu na míru namísto modelu standardních velikostí.
Porovnejte ceny standardní s plachtou na míru a sami zhodnoťte, zda se to vyplatí či nikoliv .
Objevte nový online konfigurátor, plánujete navrhnout plachtu pro váš domov v několika jednoduchých krocích!

Konfigurátor na míru

Proč zvolit plachtu na míru místo standardní velikosti?


Zjistěte, kdy si naši zákazníci vybírají stínicí plachtu na míru místo standardní velikosti.
Porovnejte cenu standardní plachty s plachtou vyrobenou na zakázku a sami se přesvědčte, zda se vám to vyplatí.

Objevte nový online konfigurátor, navrhněte si plachtu pro svůj domov v několika jednoduchých krocích!


Plachty na míru? Konfigurace stínicí plachty online!

Vstupte do světa plachtových stanů Maanta!

Konfigurace exkluzivních plachet Maanta Saill a Solaria z libovolného zařízení. Dokonalé setkání italské výroby a digitálních inovací!

Plachty Saill a Solaria jsou vyrobeny ze špičkových technických tkanin, digitálně řezaných, utěsněných švů, rohů s vícevrstvou výztuhou, rohových desek z nerezové oceli námořní kvality, praktických nastavitelných obvodových popruhů a představují dokonalost ve světě stínicích plachet.

Výběrem jedné z našich plachet získáte doma prvotřídní ručně vyrobený produkt, který je navržen tak, aby zajistil správné a rovnoměrné rozložení tahu. Díky kombinaci pevnosti, praktičnosti a elegance můžete zcela proměnit svůj venkovní prostor.

Od návrhů našich techniků až po balení rukama našich zkušených švadlen. Vysoce digitalizované technologie umožňují získat jedinečné a kvalitní výrobky. Příklad? Digitální řezací stůl s odsávacím posuvem látky, který umožňuje přesnost na centimetr.

Proč zvolit plachtu na míru místo standardní rozměrové varianty?

Vytvoření plachty na míru je ideálním řešením v případě, že potřebujete zakrýt prostory určitých rozměrů nebo prostě jen chcete celkové pokrytí s přesností na centimetr!

Díky online konfigurátoru si můžete v několika jednoduchých krocích navrhnout křídlo svých snů!

Po zadání skutečných rozměrů každé strany plachty nebo rozměrů celé plochy, která má být zakryta, konfigurátor automaticky vypočítá rozměry vaší plachty a poskytne vám bezplatnou a okamžitou nabídku!

Vyberte si z různých tvarů, jako je trojúhelník, pravoúhlý trojúhelník, čtverec, obdélník nebo lichoběžník, a získejte kryt, který nejlépe vyhovuje vašemu prostoru. Pouze na vyžádání lze vytvořit i neobvyklejší tvary podle vašich potřeb, například pětiúhelníkové nebo šestiúhelníkové plachty.

Vstupte do konfigurátoru
vstupte do světa plachtových markýz

Naše řady markýz

solaria_anteprima solaria struktura

Solaria

Tento typ konstrukce se obvykle používá na závodních lodích pro dosažení lepšího výkonu. Mnoho střihů a švů umožňuje lepší rozložení síly působící na rohy a poskytne nám lépe napnutou plachtu, která bude účinněji bojovat proti větru, lépe odvádí vodu a déle vydrží.

Vyrobeno v Itálii
radiální střih, který umožňuje větší rozložení napětí
strukturální tuhost
odolnost v průběhu času
lepší odolnost proti větru
digitální a automatické šití
komponenty první kvalitní
vícevrstvé výztuhy
odolnost proti větru až 62 km/h
až 42 m2
4 roky záruka

Nakonfigurujte si svůj kluzák Solaria
saill anteprima

Saill

Vyrobeno v Itálii,
příčný řez v pásech
digitální a automatické prošívání
komponenty nejvyšší kvality
vícevrstvá výztuha
odolnost proti větru do 50 km/h < br /> do 36 m2
3 roky záruka

Nakonfigurujte si svůj kluzák Saill

Jaké výhody mají stínící plachty Maanta oproti normálním plachtám na trhu?

Naše plachty, zcela vyrobené v Itálii, jsou vybaveny praktickými nastavitelnými popruhy, díky kterým je napnutí plachty mnohem jednodušší, hladší a jednotnější. Plachta tak bude dokonale napnuta jak v obvodu, tak i ve středu a nevznikají žádné vodní kapsy. Díky rohovým deskám z nerezové oceli 316 v rozích bude pohodlnější instalovat plachtu a upravit obvodové popruhy pro získání jednotného napínacího systému.

Naše plachty jsou navíc vybaveny vícevrstvou výztuží. To zajišťuje větší odolnost proti roztržení a namáhání.

výhody stínění plachet
dnes vyrobeno v Itálii

Made in Italy

Všechny procesy jsou řízeny v naší centrále vybavené digitálními systémy a kvalifikovaným personálem. Každý produkt je ručně vyráběný, ale s vyspělými technologiemi. Kontrola kvality je přísná.

vícevrstvé výztuhy

Vícevrstvé výztuhy

Jedním z nejvíce namáhaných bodů plachtových markýz jsou určitě rohy: vyztužujeme je různými vrstvami látky, které zpevňují a zpevňují, napomáhají správnému šíření síly a zdobí výrobek.

Nastavitelné popruhy

Inovativní napínací systém s obvodovými výztužnými popruhy, individuálně nastavitelnými, umožňuje rovnoměrné rozložení napětí po celé ploše plachty.

Nastavitelné popruhy

Vstupte do konfigurátoru

Inovativní technologické tkaniny

Síťovina 320 vedení tkaniny

Prodyšný

Je použita síťovina 320g, která je extrémně odolná proti větru a chladí. Použitá tkanina je tkaný panenský polyetylén a je extrémně robustní, která optimálním způsobem absorbuje namáhání větrem a krupobitím.

Kromě toho je schopen vytvořit tepelný štít tak, aby zajistil chladné stínění pod celou krytou oblastí a zabránilo se efektu tepelného krytu.

Hustá 320g síťovina také umožňuje 40% odtékání vody, přičemž plachta je dobře napnutá o 25%. Je to vynikající tkanina proti roztržení, proti plísním a odolnější v průběhu času a tahu. Nehromadí se v něm žádné sáčky, jak se to může stát u voděodolných látek

Nakonfigurujte si svůj prodyšný kluzák
Průvodce polyesterovými tkaninami počasí

Vodotěsné

Je použit polypropylen Purishade® 270g, svěží a protiplísňová tkanina s nejnižším indexem dopadu na životní prostředí (37) v žebříčku ekologické kompatibility sestaveném asociací HIGG. Purishade® je jediná voděodolná, ale zároveň prodyšná látka!

Kombinuje vynikající mechanické vlastnosti odolnosti proti tahu s vynikající prodyšností a nepropustností.

U tkaniny Purishade® máme odolnost až 500 ml vodního sloupce, vždy zajišťuje svěžest a prodyšnost! Chrání tak zastíněné místo jak před deštěm, tak i před listím a nečistotami.

Navíc chrání před UV zářením s hodnotou UPF 50. Pro plné využití kvalit tkaniny Purishade® je nezbytné plachtu co nejlépe napnout a zajistit sklon minimálně 25 % . Tímto způsobem je dosaženo větší odolnosti a je zabráněno vytváření nepříjemných a nebezpečných centrálních vodních kapes.

Nakonfigurujte si vodotěsný kluzák

FAQ

Díky našemu pohodlnému online konfigurátoru si můžete vytvořit a objednat plachtu na míru v několika jednoduchých krocích. Stačí změřit plochu, kterou chcete zakrýt, zadat ji do konfigurátoru (nezapomeňte zvolit skutečné a hrubé rozměry) a vybrat látku a typ prošití. Během několika sekund vám systém poskytne bezplatnou nabídku.

Rozhodně! Vzorky našich exkluzivních látek si můžete objednat přímo na našich webových stránkách www.maanta.cz .  Objednáním vzorků získáte: 4 různé barvy tkaniny Purishade® (pro nepromokavé plachty dostupné v barvách White, Ivory, Cloud, Beige) a 4 různé barvy tkaniny Meshnet 320 (pro prodyšné plachty dostupné v barvách Ivory, Beige, Cloud, Graphite) a poukaz na slevu 10 € na další nákup plachty Solaria nebo Saill.

Předpokládané datum dodání je uvedeno ihned, a to buď v sekci produktu, nebo při potvrzení objednávky. Načasování však závisí na sezónnosti a množství zpracovávaných objednávek. Po obdržení objednávky náš technický tým navrhne plachtu pomocí digitálních programů. Technický výkres spojený s objednávkou je poté zadán do výrobního plánu (digitální střih, poloautomatické šití, konečná kontrola kvality), zabalen a následně odeslán.

Výroba plachty na zakázku zahrnuje mnoho kroků, které trvají přibližně 15 pracovních dnů. Abyste se vyhnuli delšímu čekání, doporučujeme, pokud je to možné, navrhnout a objednat kluzák mimo sezónu (září až březen). Velmi často je výhodnější i cena a můžete využít případných slev a nabídek.

Vždy doporučujeme začít tím, že určíme, jaké budou naše kotevní body. Umístěte nebo naplánujte polohu stěnových desek nebo podpěrných sloupků. Tímto způsobem můžete snadno provádět měření mezi kotevními body. Náš konfigurátor vám ukáže rozměry, které potřebujete k návrhu plachty (délky stran a/nebo úhlopříček). Je nezbytné zajistit potřebný prostor pro kotevní nástroje. Mezi každým rohem plachty a příslušným kotevním bodem musí být vždy alespoň 35 cm. Pokud si nejste jisti, vyberte možnost "Vzdálenost ke kotevním bodům zadám".

Každá plachta Maanta je v každém rohu vybavena oky pro optimální upevnění ke kotevnímu systému. Abychom využili výhod technologie "X-tension", nepřidáváme po obvodu očka. Díky této technologii můžeme minimalizovat vznik nepříjemných vodních kapes ve středu plachty.

Plachta musí být instalována švy směrem nahoru, aby nápisy Maanta na rohových deskách byly čitelné zespodu plachty. Volba směřování švů nahoru není jen estetická: námi použitá nit, která se hojně používá v námořním světě, může být snadno vystavena atmosférickým jevům.

Odtokový bod je úhel, který je třeba zvolit u každé plachty vyrobené na míru, aby byl umožněn dokonalý odvod dešťové vody a kondenzace, která se může tvořit na spodní straně v období vysoké vlhkosti. Voda tak bude díky "principu dlaždic" vždy stékat směrem k určitému úhlu plachty a kapaliny budou moci vždy sklouznout pryč.

Pokud vidíte, že se na plachtě tvoří vodní kapsa nebo "břicho", je možné, že plachta není správně nainstalována. Naše plachty jsou vybaveny nastavitelnými obvodovými popruhy, podobně jako u běžných batohů, které jsou někdy příliš těsné. To znamená, že diagonály uvnitř plachty nejsou dostatečně napnuté.

Chcete-li tuto chybu opravit, postupujte podle následujících jednoduchých kroků:
1) V každém rohu uvolněte dva obvodové popruhy, které jsou nastavitelné po stranách.
2) Napněte plachtu co nejvíce k oběma rohům tak, aby byly úhlopříčky napnuté.
To by mělo vést k většímu napětí ve středu plachty, čímž by se odstranila vzniklá mezera.

Sníh může kvůli své hmotnosti způsobit roztržení nebo přetržení tkaniny.  Dalším rizikem je tvorba ledu v okách tkaniny, což by ji učinilo velmi křehkou.
Proto nedoporučujeme, abyste v případě sněžení nechávali plachtu nasazenou.  Místo toho doporučujeme odstranit plachtu tak, že nejprve uvolníte kotvu, uvolníte příslušnou karabinu a poté odstraníte všechny ostatní karabiny. Rozloženou plachtu je třeba vysušit, složit a uložit na suchém místě.

Stínicí plachty lze čistit neutrálními čisticími prostředky, nechat je několik minut působit a důkladně opláchnout.
Chcete-li odstranit skvrny nebo stopy, doporučujeme plachtu nejprve odstranit tak, že uvolníte kotvení, odepnete příslušnou karabinu a poté odstraníte všechny ostatní karabiny.
Po demontáži plachty lze k odstranění odolných skvrn použít měkké kartáče s pomocí vody a případně neutrálních čisticích prostředků.

Podle článku 49 písm. m) spotřebitelského zákoníku neexistuje právo na odstoupení od smlouvy u výrobků na míru. Plachty na míru jsou vytvářeny speciálně pro zákazníka podle přesných rozměrů, které vyhovují jednotlivci. V každém případě vám doporučujeme, abyste před objednávkou a během ní pečlivě zkontrolovali, zda jsou uvedené rozměry správné. Nebojte se! V případě pochybností je vám k dispozici náš tým, který vám poskytne veškeré potřebné rady a informace.

Produkt přidán do seznamu přání
cookie