Plachty na terasy

Máte terasu a chtěli byste vytvořit stínící kryt?
Zvažte plachty na terasy jednoduché, ekonomické, ale střízlivé a funkční řešení.

Zařiďte stylově , aniž byste museli obětovat pohodlí

Plachty na terasy, objevte chytrá řešení na maanta.cz

Zastřešení terasy není jednoduchá volba, protože by bylo hezké kombinovat různé potřeby, jako je praktičnost, styl, funkčnost, cena. Stínící plachty na terasy velmi často kombinují všechny 4 tyto vlastnosti.

  • Jsou praktické: rychle a snadno se dají sestavit i rozložit.
  • Vybavují se stylem: nabízejí čisté a zásadní linie, ale zároveň dávají aktuálnost, pohyb a možnost výběru mezi různými velikostmi, látkami a barvami.
  • Jsou funkční: především díky námi vyvinutým specifickým kotevním sadám bude možné naklonit každý jednotlivý úhel krytí plachet pro terasy a zajistit tak ochranu před sluncem a deštěm, která je vždy účinná i při měnících se podmínkách, jako je pohyb slunce během dne nebo měsíců.
  • Jsou výhodné: od 39 € pořídíte plachtu a nástěnnou kotvu za 19,95 €. Stínové plachty s montáží na stěnu stojí od 179 eur.

Motorizované a rolovací stínící plachty

Maanta také vyvinula rolovací stínící plachty. Díky možnosti upevnění na stěnu a pomocí tyčí lze tento typ krytu snadno integrovat na jakýkoli typ terasy. Některé modely jsou motorizované a vybavené větrným senzorem: při silném větru se kryt stáhne a ovine kolem centrálního výložníku.

Naše patentovaná verze díky svému obvodu udrží potahovou látku neustále napnutou a to zajistí precizní odvod dešťové vody a také lepší odolnost proti větru. To vše znamená větší bezpečí a klid. Když si chceme užít naše otevřené nebe, stačí zabalit ručník a my se vrátíme, abychom si užili hvězdné nebe. Somfy motorizovaná a vyrobená na míru, CoR 2.0 je nejvýkonnější motorizovaná plachtová markýza na trhu, schopná pokrýt až 70 metrů čtverečních v porovnání s 50 konkurencí.

Produkt přidán do seznamu přání