Máte terasu a chtěli byste vytvořit stínící kryt?
Zvažte plachty na terasy , jednoduché, ekonomické, ale střízlivé a funkční řešení.

Zařiďte stylově , aniž byste museli obětovat pohodlí


Terasové plachty, kontaktujte specialistu na plachty Maanta

vele per esterni Zastřešení terasy není jednoduchá volba, protože by bylo hezké kombinovat různé potřeby, jako je praktičnost, styl, funkčnost, cena.
stínící plachty na terasy často kombinují všechny 3 tyto vlastnosti.
Jsou praktické : rychlé a snadné, sestavitelné i rozebíratelné. < br /> Zařizují styl : nabízejí čisté a zásadní linie, ale zároveň dávají aktuálnost, pohyb a možnost výběru mezi různými velikostmi, látkami a barvami.
Jsou funkční : především díky specifickým kotevním sadám, které jsme vyvinuli, bude možné naklonit každý jednotlivý úhel krytí plachet pro terasy a zajistit tak ochranu před sluncem a deštěm, která je vždy účinná i při měnících se podmínkách, jako je např. jako pohyb slunce během dne nebo měsíců
Jsou levné: od 30 eur koupíte plachtu a 9 eur kotvu. Tyče na stínění plachet včetně možnosti zvedání a spouštění každého rohu a desky na zemi stojí něco málo přes 150 eur.Rolovací a motorizované verze také spadají do kategorie stínících plachet na terasy.
Díky možnosti zavěšení na zeď i na zem je tento typ kryt lze snadno integrovat do jakéhokoli typu terasy. Je motorizovaný a vybavený senzorem větru: když je to nadměrné, kryt se stáhne a ovine kolem centrálního výložníku. Naše patentovaná verze díky svému obvodu udrží potahovou látku neustále napnutou a zajistí tak přesný odvod dešťové vody a také lepší odolnost proti větru. To vše znamená větší bezpečí a klid. Když si chceme užít naše otevřené nebe, stačí zabalit ručník a my se vrátíme, abychom si užili hvězdné nebe. Motorizovaná a vyrobená na míru Somfy CoR 2.0 je nejvýkonnější motorizovaná plachtová markýza na trhu, schopná pokrýt až 70 metrů čtverečních v konkurenci 50.

Nejširší výběr terasových přístřešků pouze na Maantě!

plachty na terasy
Produkt přidán do seznamu přání