Meshnet®

Naše tkanina Meshnet® umožňuje lepší odolnost v průběhu času a zajišťuje větší houževnatost vláken ve srovnání s recyklovanými.
Mikroperforovaná tkanina umožňuje odvod tepla směrem nahoru. Meshnet® je bezpochyby tou správnou volbou, když je naším hlavním nepřítelem extrémní horko!

MESHNET®

Meshnet® chrání vás i vaši rodinu před škodlivým UV zářením, které je příčinou mnoha kožních problémů, a poskytuje přibližně 90% stínicí faktor. Jeho robustnost a vynikající trvanlivost vyžadují méně údržby a zaručují větší spokojenost.

Navíc díky naší úpravě tkaniny před zahřátím nedochází po instalaci k problémům se zpracováním tkaniny ani s roztažením pletiva. Nízká hmotnost a neuvěřitelná pevnost umožňují větší prodyšnost, díky níž je vzduch chladnější než u jakékoli jiné podobné tkaniny.

Díky velkým zkušenostem a vynikajícímu výrobnímu know-how, Meshnet® neplesniví a je silně odolný vůči chemikáliím. 

Lze ji použít téměř na všech místech, kde je potřeba chladivý stín, jako jsou dětská hřiště, sportoviště, parkoviště, pikniková místa, terasy apod.

TERMÁLNÍ ŠTÍT

V horkém počasí, Meshnet® je rozhodně vhodnou látkou. Díky své tloušťce Meshnet® je schopna poskytnout účinný tepelný štít, který zabraňuje pronikání tepla k zemi.

Hustý, ale propletený úplet také umožní velkou výměnu tepla: teplý vzduch se bude přirozeně pohybovat směrem vzhůru a ponechá prostor chladnějšímu vánku.

Faktor odstínu

  • Ivory 83%
  • Beige 89%
  • Cloud 88%
  • Graphite 95%

UV blok

  • Ivory 94%
  • Beige 94%
  • Cloud 84%
  • Graphite 96%

POKYNY K ČIŠTĚNÍ

Odstraňte odolné nečistoty tekoucí vodou. Tkaninu čistěte jemným mýdlem rozpuštěným v teplé vodě (max. 50 °C). Vyhněte se kyselým nebo zásaditým látkám a halogenovaným rozpouštědlům. Ideální metodou čištění tkaniny je použití tlakového proudu vody po vyjmutí a položení tkaniny na rovný povrch. Před opětovnou instalací plachty ji důkladně opláchněte a vysušte.

OCHRANA PROTI KRUPOBITÍ A VĚTRU

Robustní Meshnet® 320 gramů na metr čtvereční, při správném napnutí a sklonu poskytuje účinnou ochranu proti krupobití. V případě náhlých bouřek je schopna propustit i silné poryvy větru.

NÁŠ KATALOG MESHNET®

Prohlédněte si náš katalog se všemi informacemi o naší prodyšné tkanině Meshnet®.

Produkt přidán do seznamu přání