Vertikální markýza EasyRoll v2 -- Standardní Velikosti

Tato svislá markýza Made in Italy je stínící/krycí ekonomická, praktická, rychlá a nenápadná pro snížení množství sluneční energie (tepla) pronikajícího do prostoru: tímto způsobem bude možné snížit teplotu interiéru až o 15 °C! Tento model snadno se sestavuje a má velmi dobrou cenu. K dispozici jsou 3 různé typy látek a také na míru, takže splňují...
273,00 €

Svislá Markýza Reef Roll -- Standard

Tato svislá kapkovitá markýza Made in Italy je stínící/krycí ekonomická, praktická, rychlá a nenápadná pro snížení množství sluneční energie (tepla) pronikajícího do prostoru: tímto způsobem bude možné snížit teplotu interiéru až o 15 °C! Tento model snadno se sestavuje a má velmi dobrou cenu.K dispozici jsou 3 různé typy látek a také na míru, takže...
333,06 €

Vzorky tkanin Vertikální markýza

Vyzkoušejte inovativní technické tkaniny, které společnost Maanta speciálně vyvinula a vybrala pro své prémiové kapkové stany!WeatherTech vodotěsný 270gRevoluční nepromokavá polypropylenová tkanina, výsledek mnohaletého vývoje a výzkumu: absolutní vodotěsnost > 500 mm vodního sloupce vysoká prodyšnost > až čtyřikrát vyšší než u běžných...
1,00 €

Díky standardním rozměrům jsou výsuvné markýzy opět levné!

Aby byli opět úsporní, mnozí výrobci šetří na materiálu. Ve společnosti Maanta jsme naopak schopni nabídnout levné padací markýzy jednoduše tak, že nejprve vyrobíme výrobek v mnoha standardních rozměrech.
Využijte této výhody, abyste nepřišli o kvalitu.

Pro malé terasy doporučujeme kapkovité markýzy malých rozměrů, například: 200x250; 250x250. Pro verandy a pergoly jsou nejoblíbenější modely: 300x250 a 400x300.
V katalogu máme 9 standardních velikostí, které umožňují více než 200 kombinací velikostí, vzorů a barev.
Pokud se však nacházíte ve zvláštní situaci, nezapomeňte, že je vždy možné vyrobit rolety na míru.

Levný a levný není synonymem nekvalitního: proč?

Díky pečlivému hledání vysoce kvalitních materiálů a vlastnímu vývoji technologií, forem a zápustek nabízí Maanta prémiový výrobek za nízkou cenu.
Jádro ekonomických vertikálních žaluzií je vyrobeno z robustního hliníku, takže jsou odolné vůči povětrnostním vlivům 365 dní v roce.
Každý výrobek je před uvedením do prodeje dlouhodobě testován, aby byla zajištěna jeho spolehlivost a trvanlivost.

Naše tkanina Braid5 je vyrobena z polyesterového jádra a je mimořádně odolná proti ohybu, ale také šetrná k životnímu prostředí. V létě pomáhá chránit před horkem a v zimě izoluje teplo stěn.
Braid5 dokáže snížit spotřebu energie až o 33 % a blokuje 90 až 96 % UV záření!

Produkt přidán do seznamu přání