Objevte nový ekologický venkovní koberec "EF Maat"
V nabídce již od 1 349 Kč!

Zásilkový program Maanta a UPS

Společnost Maanta věří v udržitelnější budoucnost, a to ve všech fázích svého výrobního řetězce. V roce 2020 získala certifikaci SB, a stala se tak ve všech ohledech prospěšnou společností, což je firemní kvalifikace udělovaná společnostem s dlouhodobým pozitivním dopadem na společnost a životní prostředí.

Maanta se neustále zapojuje do aktivit a integrovaných řešení, aby realizovala svou podporu na sociální a biosférické úrovni, a navazuje vazby s projekty a partnery, kteří spolupracují na stejném společném cíli.

A právě prostřednictvím programu UPS Carbon Neutral Shipment se společnost Maanta zavázala kompenzovat emise uhlíku vypouštěné do životního prostředí, a tím i dopad svých zásilek na klima, a to prostřednictvím přirozených propadů uhlíku, jako je půda a lesy.

Jak funguje projekt kompenzace CO2

V rámci programu společnost UPS vyčísluje uhlíkovou stopu každé zásilky uskutečněné společností Maanta, která následně uhradí zvýšenou sazbu bez dodatečných nákladů na dopravu pro zákazníka u všech nákupů v elektronickém obchodě; rozdíl v ceně uhrazený společností Maanta je reinvestován do výsadby stromů s cílem zmírnit uhlíkovou stopu samotné zásilky.

Uhlíkově neutrální metody přepravy společnosti UPS jsou neustále ověřovány společností The CarbonNeutral Company a příslušnou společností Societé Générale de Surveillance (SGS).

pro více informací, klikněte zde

Produkt přidán do seznamu přání