Braidd5®

Ohnivzdorná kapkovitá tkanina pro potěšení z výhledu, aniž byste se stali obětí slunečních paprsků.

Je speciálně navržen tak, aby kombinoval ochranu před horkem a slunečním zářením s prodyšností a větším soukromím.

Braidd5®

Braidd5® je tkanina Maanta pro závěsy a záclony speciálně navržené tak, aby kombinovaly ochranu před teplem a slunečním zářením s prodyšností.

Tato tkanina umožňuje prostup vzduchu, ale blokuje teplo a sluneční záření (85 % až 95 % blokování UV záření). To vytváří prostředí chladné, stinné a bezpečné pro uživatele.

Naše tkanina Braidd5® je vyrobena z polyesterové jádro, je rozměrově stabilní (schopné udržet měření i v měnících se podmínkách prostředí) a šetrné k životnímu prostředí. 

Je také odolný proti natahování a ohýbání. Ukazuje se, že je velmi stabilní i při velkých teplotních změnách, jako je tomu například mezi létem a zimou. Proto pomáhá v létě chrání před horkem a v zimě izoluje teplo stěn. Dokáže snížit spotřebu energie až o 33 % a blokuje 90 až 96 % UV záření! Jen si představte, že dokáže snížit teplotu v místnosti o 5 až 15 stupňů Celsia! Náš Braidd5 má clonu 5 %, která je nejvhodnější pro projekty vertikálního zastínění.

Díky systému Easy Switch v kombinaci s našimi padacími závěsy můžete velmi snadno měnit látku. 

Během několika minut tak můžete přejít z Braidd5® na léto na Clear® na zimu.

HLAVNÍ APLIKACE: DROP CURTAINS!

Nejúčinnějším způsobem, jak zabránit pronikání tepla do oken, je instalace spouštěcích žaluzií pro venkovní okna. 

Vnější okenice jsou vynikající řešení díky jejich vynikajícím vlastnostem při snižování solárních tepelných zisků. 

To dokládá následující graf. Do prostoru bez zastínění proniká 80 % slunečního tepla. Vnitřní stínicí řešení funguje lépe a blokuje více než 50 % solárních tepelných zisků. 

Pro dosažení maximálních výsledků však nelze nahradit vnější žaluzie, které blokují více než 85 % slunečních tepelných zisků.

ÚSPORA ENERGIE

Snížení množství sluneční energie pronikající do prostoru přes okna a skla může být velmi náročné, zejména na velkých plochách. Použití venkovní závěsy může být jedním z lepší řešení chránit fasádu před slunečním UV zářením zabránit nahromadění tepla: výhoda oproti vnitřním žaluziím je obrovská. Venkovní žaluzie totiž mohou snížit množství slunečního záření až o 85 %, což vede k následnému snížení množství vnitřního prostoru, který je třeba ochlazovat. Takové řešení je ideální pro zájemce o větší úsporu energie a péči o životní prostředí.

NADMĚRNÉ OSVĚTLENÍ

Nadměrné sluneční záření může vést ke vzniku nepříjemných fenomén oslnění. Tento jev je škodlivé pro zrak a může vytvořit stres nebo únava. Dostatečné zakrytí oken markýzou tento nepříjemný jev omezuje, protože umožňuje dokonalý a příjemný jas, který vytváří příjemnější vnitřní prostředí.

K tomu, abyste měli vynikající výhled, není potřeba mnoho otvorů v látkách. Náš Braidd5® je vytvořené podle velmi přesných norem, tím, že se kontroluje velikost otevřené plochy. Tkaniny s otvorem mezi 3 % a 10 % nabízejí vynikající úroveň viditelnosti v kombinaci s vynikající úrovní solárního výkonu.

Solární žaluzie jsou navrženy tak, aby regulovaly světlo, aniž by ho eliminovaly. Fungují jako "sluneční brýle" pro okna, propouštějí správné množství světla, aniž by snižovaly svěžest místnosti tím, že vytvářejí bezpečnější a klidnější prostor.

Braidd5®
Hmotnost 410 g/m²
Faktor otevřenosti 5%
Složení 30% Polyester
70% PVC
Příze 220D
Pevnost v tahu 1600Nx1500N
Prodloužení Osnova 22%
Útek 23%
Barevná stálost 8
Ohnivzdornost California U.S. Title 19 , NFPA 701-2010 TM#1,
BS 5867 2008 Part 2 Type B Performance
UV blok 95%
Produkt přidán do seznamu přání