Ulisse - Sloup s nastavitelnou výškou pro stínící plachty Expand

Hodnocení a recenze zákazníků

(4/5)
1 recenze

Ulisse - Pole pro sluneční plachty

New

Ulisse stožár pro sluneční plachty, je high-tech produkt, robustní, ale zároveň elegantní a praktický.

Byl vyvinut tak, aby kombinoval extrémní pevnost v ohybu s výškově nastavitelnými funkcemi. Ulisse nabízí 6 různých upevňovacích bodů, aby bylo možné připojit jednu nebo více plachet s nastavitelnou výškou.

Praktický a elegantní, jeho eliptický profil je lehký, ale přesto velmi robustní.

 • Eliptický ocelový stožár s profilem 101x50,8x2mm. Výška 275 cm (135 + 140)
 • Nesrovnatelně vysoká robustnost a pevnost v ohybu ve srovnání s klasickými kulatými profily.
 • Základní a průmyslová barva v barvách athracite a corten
 • Výškově nastavitelné, nezávislé připevnění jedné nebo více slunečních plachet (až 6). Optimální, nastavitelné stíny a dynamická ochrana před sluncem
 • Příslušenství v hodnotě 70 EUR již v ceně
  • Robustní ocelová základní deska o tloušťce 10 mm (nebo otočné nástěnné spony) - tržní hodnota 49,95 EUR
  • Sada Muscle x3 pro připevnění a napínání z pozinkované oceli - tržní hodnota 19,95 EUR
  • Drobné díly a příslušenství pro montáž (kromě závitových tyčí)


Perfektní se závitovými tyčemi M12 x 13 cm

More details

 • 90°
 • 75°
 • Spony do zdi

179,00 €

tax incl.

Příslušenství

Univerzální Knaga

Univerzální Knaga

Toto praktické příslušenství Maanta vám umožní zabalit až 4 metry 6mm námořního lana.

19.95 €


Sada 4 závitových tyčí M12 o délce 13 cm

Sada 4 závitových tyčí M12 o délce 13 cm

Závitové tyče z pozinkované oceli M12 mají délku 13 cm a jsou ideální pro upevnění našich stěnových desek a základových desek našich stožárů Alu-Simple- a Ulisse.

12.96 €


Injection mortar G2000

Injection mortar G2000

Chemická kotva je ideálním řešením pro upevnění základny sloupů nebo stěnových kotevních desek pro plachty pomocí sady závitových tyčí.

12.96 €


Venkovní reflektor Easy Lamp

Venkovní reflektor Easy Lamp

Venkovní bodové světlo Easy Lamp je technický produkt s dokonalou konstrukcí, ale zároveň praktický a esteticky znatelný.

54.95 €


Stín sloupu Ulisse je specifický produkt pro upevnění stínových plachet. Tento konkrétní typ stínování vyžaduje zvláště napjaté textilie, aby se dokonale vyrovnaly s větrem a optimalizovaly odvodnění dešťové vody. Rovněž je nutné přidělit výškový rozdíl alespoň jedné klapce plachty, aby se umožnil odvod vody a / nebo optimálně přerušil vzduch.

Z těchto potřeb jsme vytvořili sloup Ulisse, který má podstatně vyšší tuhost než póly o průměru 110 vyrobené z nerezové oceli, protože tento materiál je pružnější. Tato flexibilita konkurenčních pólů neumožňuje plachtě dosáhnout dobrého napětí, které způsobí akumulaci vody ve středu plachty. Robustnost a pevnost v ohybu jsou nesrovnatelné s piloty o průměru 60 mm, které nabízí mnoho konkurenčních produktů.

Tloušťka jímky 2 mm a eliptický tvar z ní dělají konstrukční pól, ale zároveň odolné vůči tahu nic jiného. S novým upevňovacím systémem budeme mít velký prostor pro manévrování: vzhledem k tomu, že čím je vrchol vrcholem k jeho ukotvení, tím pevnější je, nový kotevní systém Muscle X3 zajistí napětí i maximální svobodu. Už nebudeme muset přesně vypočítávat celkové rozměry. Řemenice nám umožní vyvinout na plachtu extrémní napětí násobením aplikované síly. Při použití pouhých 15 kilogramů na laně dorazí k plachtě 45 kg! Pouze sada Muscle X3 má tržní hodnotu, která daleko přesahuje 10 EUR a je již v této sadě zahrnuta!

Ošetření základním nátěrem před práškovým lakováním dělá naše barvy trvalými a trvalými, zatímco 4 různé možnosti výškového zaháknutí efektivně pomáhají vytvářet stín tam, kde je to potřeba (jednoduše zvednout nebo snížit chlopeň), poskytovat dynamickou ochranu a pomáhat dokonalému odtoku dešťové vody .

Je možné ukotvit až 4 různé plachty (nebo 2 přední plachty a zadní vázanku, která dodá instalaci více stability) ve stejném sloupu! Dostupné ceny je dosaženo také díky studovanému balení a méně než 160 centimetrů. Spoj je proveden tak, aby dále posílil tyč. Sytič tyče je realizován díky speciální formě, která pracuje s přesností na desetiny milimetru. V případě potřeby bude potom snadné sestavit / rozebrat tyč.
. Sada sloupů obsahuje velmi robustní základní desku o tloušťce 1 cm, která je schopna zvládnout silné povětrnostní události. Tento sloup je k dispozici ve verzích 75 ° - 90 ° nebo s límcem na zeď a je ideální pro profesionální upevnění stínicích plachet s bezkonkurenční hodnotou za peníze.

Dostupné verze

Ulisse - 3 verze sady Ulisse

ulisse shade sail pole drawing

Sloup je k dispozici se základní deskou 75 ° nebo 90 °.
Nebo s 90 ° nástěnnými límci, pro vertikální upevnění na zdi.

Instalace základní desky

shade sail pole base plate

Základnu lze upevnit na betonovou podlahu pomocí speciálních závitových tyčí nebo na kovovém držáku, jak je znázorněno na fotografii.

Výhody

multiple sail pole

Funkčnost

Nastavení více plachet, více upevňovacích bodů. 4 Přední a 2 zadní upevňovací body, které lze použít také pro příslušenství, jako jsou táhla

logo_velette_5.png

palo_alluminio_tenda_a_vela.png

Design

Štíhlý, ale sklonný profil jde perfektně u stínovaných plachet

logo_velette_5.png

robustezza_palo_per_tenda_a_vela.png

Robustnost

Neuvěřitelná pevnost v ohybu je ideální pro udržení dokonale napjatých stínů plachet, které jsou nezbytné pro zajištění odolnosti proti odtoku větru a vody.

logo_velette_5.png

velocita_installazione_palo_vela_ombregg

Instalace

Postupujte podle pokynů a tyč se bude velmi snadno instalovat. Je již vybaven základnami nebo límcem a speciálními napínáky pro ukotvení plachty.

logo_velette_5.png

Vlastnosti a rozměry

table_features-Ulisse_01.jpg

Díky různým upevňovacím bodům bude možné plachty dynamicky snižovat nebo zvedat a účinně tak chránit před sluncem.

table_features-Ulisse_02.jpg

Pozinkovaná i lakovaná verze jsou odolné vůči rzi a soli. Díky konstrukci a tloušťce je prakticky bez ohýbání.

table_features-Ulisse_03.jpg

Eliptická trubice byla pečlivě vybrána: profil má velmi klikatý design, který perfektně odpovídá linii plachet. Kromě toho vykazuje velkou odolnost proti ohýbání, a to jak díky své tloušťce, tak i ke tvaru.

table_features-Ulisse_04.jpg

Sada je nabízena jako volitelný doplněk a již obsahuje vhodné příslušenství pro připevnění plachty, ale také zemní základnu nebo límce na zeď.

Silné stránky Ulisse

01_altezza_variabile_Ulisse_EN.jpg

VARIANTNÍ VÝŠKA

Pouze díky této funkčnosti budeme mít dynamické stínování, jedinečný design a instalaci schopnou vypustit vodu a snížit vítr.
02_cono_ombra_Ulisse_EN.jpg

DYNAMIC SHADING

Schopnost upravit výšky jednotlivých rohů plachet nám umožňuje získat stín přesně pod strukturou. Můžeme měnit výšky za pár sekund, a tak měnit stínování.

03_multivela_anteriore_posteriore_Ulisse

VÍCE / ZADNÍ VÍCE

K dispozici je 6 upevňovacích bodů, 4 přední a 2 zadní. Proto lze současně zaháknout až 6 plachet (nebo příslušenství, jako jsou táhla).

04_setup_complessi_Ulisse_EN.jpg

VÍCEJÍCÍ NASTAVENÍ (až 6 plachet)

Díky 6 kotevním bodům na jednom pólu můžeme provádět více instalací, abychom pokryli důležité prostory pomocí jediného pólu.

05_stabilita_sottotensione_Ulisse_EN.jpg

STABILITA POD NAPĚTÍM

Eliptický profil v kombinaci s tloušťkou a průměrem činí tento sloup opravdu tuhý. Tento odpor vůči ohýbání je mimořádný, aby nedošlo ke ztrátě napětí na plachtách a aby se z něj nestala „vodní břicha“.

Recenze

Da il 04 Aug 2019 (Ulisse - Pole pro sluneční plachty) :
(4/5
Il cliente ha votato il prodotto ma non ha scritto una recensione, o la recensione è in fase di moderazione
Akceptovat

Používáme také soubory cookie třetích stran, které zlepšují služby, navigaci a propagační akce Informace o ochraně osobních údajů