Podzim s Maantou: získejte slevu až 50 € na Solaria a Saill

Paolo žije v dvojdomku v provincii Treviso a chce se věnovat kryt vozu proti krupobití, slunci a pokud možno i proti dešti.

Parkovací místo sousedí s místem souseda, který momentálně nemá zájem investovat do výstavby dvojgaráže, a tak Paul zjistil, že plachty Maanta nabízejí pevné a trvanlivé krytí. aniž byste museli obtěžovat sousedy a žádat o stavební povolení a oprávnění.


Našel vše, co potřeboval k vytvoření vlastního parkování na míru. Prostor je velký, takže nepotřebuje plachtu na míru, takže se rozhodne objednat si standardní stínicí plachta Easyshade. Stínicí tkanina ve skutečnosti umožňuje maximální ochranu proti krupobití a poskytuje velkou stabilitu i při silném větru. Poté padlo rozhodnutí pro barvu Graphite, která odpovídá tónu brány a vytváří kontrast s ledově bílou barvou domu.

Pak si objednejte 2 x kit muscle x3 pro stěnu domu a dva sloupky Alu-Simple v provedení SIlver se základnou 75° pro volnou stěnu. Použití tyčí Alu-simple s neomezený počet kotevních bodů, abyste mohli snadno vypočítat dráhu Slunce a vždy udržujte vůz mimo dosah slunce. Verze stožárů Alu-Simple se základnou 75° dodává celé instalaci dynamický a moderní nádech.

 

Plachta byla instalována na jaře 2020.

 

Moc děkujeme, Paolo, že jste nám umožnil podívat se na vaše vynikající řešení parkování!

Produkt přidán do seznamu přání