Paolo žije v dvojdomku v provincii Treviso a chce se věnovat kryt vozu proti krupobití, slunci a pokud možno i proti dešti.

Parkovací místo sousedí s místem souseda, který momentálně nemá zájem investovat do výstavby dvojgaráže, a tak Paul zjistil, že plachty Maanta nabízejí pevné a trvanlivé krytí. aniž byste museli obtěžovat sousedy a žádat o stavební povolení a oprávnění.


Našel vše, co potřeboval k vytvoření vlastního parkování na míru. Prostor je velký, takže nepotřebuje plachtu na míru, takže se rozhodne objednat si standardní stínicí plachta Easyshade. Stínicí tkanina ve skutečnosti umožňuje maximální ochranu proti krupobití a poskytuje velkou stabilitu i při silném větru. Poté padlo rozhodnutí pro barvu Graphite, která odpovídá tónu brány a vytváří kontrast s ledově bílou barvou domu.

Pak si objednejte 2 x kit muscle x3 pro stěnu domu a dva sloupky Alu-Simple v provedení SIlver se základnou 75° pro volnou stěnu. Použití tyčí Alu-simple s neomezený počet kotevních bodů, abyste mohli snadno vypočítat dráhu Slunce a vždy udržujte vůz mimo dosah slunce. Verze stožárů Alu-Simple se základnou 75° dodává celé instalaci dynamický a moderní nádech.

 

Plachta byla instalována na jaře 2020.

 

Moc děkujeme, Paolo, že jste nám umožnil podívat se na vaše vynikající řešení parkování!

Related products

8 765,10 Kč 9 739,00 Kč
(5/5) on 2 rating(s)
Alu Simple je sloup s přední a zadní drážkou navržený pro nastavení výšky a sklonu stínících plachet při zachování konstantního napnutí s konstrukcí odolnou vůči povětrnostním vlivům. Alu Simple je vysoký 290 cm a je odolný vůči silnému větru, korozi a soli. Je navržený tak, aby měl dlouhou životnost i v oblastech s mimořádně nepříznivými povětrnostními...
859,00 Kč
(4/5) on 2 rating(s)
Tento stín na plachty je základní a nabízí nejlepší poměr ceny a kvality. Snadná montážjejí hlavní vlastnosti jsou - Příčný řez (pásový) - Tkanina 180 gr/m2 - Kroužky z nerezové oceli .  Prodyšná stínicí tkanina EasyShade je stínicí tkanina odolná proti větru a krupobití díky tkané látce, neuvěřitelné odolnosti proti roztržení, odolnosti proti plísním a...
851,73 Kč 979,00 Kč
Sada Muscle x3 dokáže ztrojnásobit sílu působící na vlasec díky mechanickému náskoku kladek. Je to jednoznačně nejúčinnější systém pro napínání stínicí plachty, aby byla bezpečnější proti větru a lépe odváděla dešťovou vodu. Je specifický, ale snadno se instaluje. Má velkou toleranci: nemusíte být příliš přesní při výpočtu celkových rozměrů, protože díky...
739,00 Kč
(5/5) on 1 rating(s)
Souprava Muscle Pole x3 Pole Anchor Kit zajišťuje vysoké napnutí plachty pro zvýšení odolnosti proti větru a vodě. Sada obsahuje: T-nut (užitečné pro Alu Simple) Vnější průchodka Nylonová podložka 2 D-klíče Pulley Kolébka s úchytem 4 metry námořního lana Může být instalován na naše sloupy Ulisse a Alu Simple.
Produkt přidán do seznamu přání