Podzim s Maantou: získejte slevu až 50 € na Solaria a Saill

Simone žije v Římě a ráda hraje stolní tenis, zejména venku, když začne jaro a oteplí se. Má venkovní prostor, kam by mohl umístit stůl na stolní tenis, ale slunce by mohlo být problémem! Kromě toho je prostor, který má být zastřešen, v takové poloze, že umístění dalších konstrukcí by bylo nadbytečné a zabíralo by cenný prostor. Styl domu by byl také kompromisní: bílý a s kamennými detaily (jako je podlaha prostoru, který má být pokryt), dům a vchod jsou v klasickém stylu, který chce být také trochu chalupa.

 

Naše řešení? Prémiová prodyšná plachta Solaria z tkaniny Meshnet HDPE v barvě slonové kosti, která ladí s domem. Simone nechce na podlahu umisťovat tyče ani jiné konstrukce, a tak pro něj zvolí plachtu vyrobenou na míru: tvar je lichoběžníkový, aby odpovídal jejímu tvaru. Tímto způsobem kotviště plachet jsou všechna na stěně: Simone použila jak sadu Parete Muscle x3 s násobičem síly, tak sadu Parete Simple s napínací tyčí a karabinami.

Absence tyčí s nastavitelnou výškou může být omezující, protože nebudete moci plachtu posouvat podle hodin slunečního svitu a přizpůsobit si tak zastíněnou plochu. Nicméně konečný výsledek je velmi pěkný: solárium je poměrně velké a vytváří obrovskou plochu stínu. Jeho lichoběžníkový tvar navíc připomíná létajícího draka.

Simone nemusel instalovat žádné velké konstrukce a díky větší jednoduchosti stínicí plachty Solaria se může věnovat svému koníčku bez obav z letního slunce. Děkujeme vám, Simone, že jste se s námi podělila o svou krásnou instalaci. Gratulujeme!

Produkt přidán do seznamu přání