Simone žije v Římě a ráda hraje stolní tenis, zejména venku, když začne jaro a oteplí se. Má venkovní prostor, kam by mohl umístit stůl na stolní tenis, ale slunce by mohlo být problémem! Kromě toho je prostor, který má být zastřešen, v takové poloze, že umístění dalších konstrukcí by bylo nadbytečné a zabíralo by cenný prostor. Styl domu by byl také kompromisní: bílý a s kamennými detaily (jako je podlaha prostoru, který má být pokryt), dům a vchod jsou v klasickém stylu, který chce být také trochu chalupa.

 

Naše řešení? Prémiová prodyšná plachta Solaria z tkaniny Meshnet HDPE v barvě slonové kosti, která ladí s domem. Simone nechce na podlahu umisťovat tyče ani jiné konstrukce, a tak pro něj zvolí plachtu vyrobenou na míru: tvar je lichoběžníkový, aby odpovídal jejímu tvaru. Tímto způsobem kotviště plachet jsou všechna na stěně: Simone použila jak sadu Parete Muscle x3 s násobičem síly, tak sadu Parete Simple s napínací tyčí a karabinami.

Absence tyčí s nastavitelnou výškou může být omezující, protože nebudete moci plachtu posouvat podle hodin slunečního svitu a přizpůsobit si tak zastíněnou plochu. Nicméně konečný výsledek je velmi pěkný: solárium je poměrně velké a vytváří obrovskou plochu stínu. Jeho lichoběžníkový tvar navíc připomíná létajícího draka.

Simone nemusel instalovat žádné velké konstrukce a díky větší jednoduchosti stínicí plachty Solaria se může věnovat svému koníčku bez obav z letního slunce. Děkujeme vám, Simone, že jste se s námi podělila o svou krásnou instalaci. Gratulujeme!

Related products

739,00 Kč
Sada Muscle x3 dokáže ztrojnásobit sílu působící na vlasec díky mechanickému náskoku kladek. Je to jednoznačně nejúčinnější systém pro napínání stínicí plachty, aby byla bezpečnější proti větru a lépe odváděla dešťovou vodu. Je specifický, ale snadno se instaluje. Má velkou toleranci: nemusíte být příliš přesní při výpočtu celkových rozměrů, protože díky...
Solaria ombreggiante je sluneční plachta made in Italy vyrobená z velmi pevného materiálu Meshnet® HDPE 320 gramů na metr čtvereční. Jeho hlavní vlastnosti jsou - Radialní střih - Tkanina Meshnet HDPE 320 gramů - Digitální prošívání - Akroužky z nerezové oceli - Vyrobeno v Itálii .. Optimální ochrana před UV zářením, sluncem a větrem do 65 km/h. Radiální...
Produkt přidán do seznamu přání