Juan Carlos žije v Benicasimu, městečku na valencijském pobřeží, které je známé svými krásnými dlouhými písečnými plážemi, jež lákají turisty z celé Evropy.

Pro zastínění své terasy hledal řešení, které by mu poskytlo stín před letními vedry a zároveň bylo vkusně zdobené. Zastřešená terasa je minimalistická, lineárně a moderně zařízená. Ideální prostor pro elegantní večeři nebo odpoledne s přáteli.

Najděte si dokonalé řešení s plachtami na míru Made in Italy
Zákazník si vybral plachtu Solaria HDPE na míru, aby dokonale zapadla do jeho prostorových požadavků. Jedinečný radiální střih plachty Made in Italy v kombinaci s barvou Cloud vytváří elegantní a rafinovanou instalaci. Také díky světelné instalaci vzniká elegantní atmosféra, která je ideální pro romantickou večeři nebo posezení s přáteli!

Robustnost a elegance: tyče a kotvy Maanta
Jako kotevní body jsou zvoleny sloupy Alu-Simple s proměnlivou výškou, s límcem a antracitovým povrchem. Verze s límcem umožňuje instalovat stínicí plachtu na terasy a balkony, aniž by bylo nutné vrtat otvory do podlahy nebo vytvářet speciální podstavce. Obojky vyžadují pouze výšku stěny alespoň 45 cm a to je vše.
Jako kotvení do stěny byla zvolena sada Musclex3, nejlepší systém kotvení do stěny na trhu, který dokáže ztrojnásobit tahovou sílu působící na plachtu.
Dalším příslušenstvím, které Juan Carlos zakoupil, jsou lanové Univerzální Knaga, aby byla konstrukce čistá a uklizená.

Děkujeme Juanu Carlosovi, že se s námi podělil o svou instalaci, je nádherná!

Produkty:
1 x Vlastní plachta Solaria HDPE
3 x Alu-Simple sloup w Spony do zdi
3 x Univerzální Knaga
1 x Sada Musclex3Produkt přidán do seznamu přání