Efektivním a funkčním využitím stínových plachet je právě pokrytí parkovišť. Naše parkovací soupravy jsou složeny z plachet a stožárů Ulisse nebo Alu-SimplE.

Plachtové markýzy jsou velmi platnou alternativou k tradičním přístřeškům nebo přístřeškům pro parkoviště. Výsledkem je elegantní, mimořádně efektivní a ekonomický parkovací kryt.

Naše sady obsahují:

    Stínové plachty EasyShade (doporučujeme prodyšnou verzi, odolnější proti větru a krupobití)
    sloupy s proměnnou výškou Ulisse nebo Alu-Simple
    Sada pro upevnění na zeď Muscle x3, abyste využili výhod všech stěn, kde můžete plachty ukotvit

Jak opravit stínící plachty?

Naše stožáry již obsahují 90 ° nebo 75 ° základnu, kterou je třeba upevnit na betonový povrch (stačí podstavec o rozměrech přibližně 60x60 cm).

Parkovací kryty proti krupobití se stínicími plachtami

Parkovací kryty proti krupobití se stínicími plachtami

Parkovací kryty proti krupobití se stínicími plachtami

Related products

EasyShade Prodyšná Plachta... EasyShade Prodyšná Plachta... 2
Ihned k dispozici
859,00 Kč
(4/5) on 2 rating(s)
Tento stín na plachty je základní a nabízí nejlepší poměr ceny a kvality. Snadná montážjejí hlavní vlastnosti jsou - Příčný řez (pásový) - Tkanina 180 gr/m2 - Kroužky z nerezové oceli .  Prodyšná stínicí tkanina EasyShade je stínicí tkanina odolná proti větru a krupobití díky tkané látce, neuvěřitelné odolnosti proti roztržení, odolnosti proti plísním a...
739,00 Kč
(5/5) on 1 rating(s)
Souprava Muscle Pole x3 Pole Anchor Kit zajišťuje vysoké napnutí plachty pro zvýšení odolnosti proti větru a vodě. Sada obsahuje: T-nut (užitečné pro Alu Simple) pozinkovaná vnější průchodka Nylonová podložka 2 D-klíče pulley Kolébka s úchytem 4 metry námořního lana Může být instalován na naše sloupy Ulisse a Alu-SimplE.
Sloup s nastavitelnou... Sloup s nastavitelnou... 2
Ihned k dispozici
8 765,10 Kč 9 739,00 Kč
(5/5) on 2 rating(s)
Hliníková stínící tyč Alu-Simple je první technickou tyčí, která byla kdy vyvinuta pro stínící plachty.Maanta jej prodává exkluzivně od roku 2016 - Hliník s práškovým nástřikem - Variabilní výška plachet - Příslušenství v ceně.Byl vyvinut a postaven po letech zkušeností jak na pevných plachtách, tak na vlnitých plachtách. Je to produkt, který kombinuje...
Produkt přidán do seznamu přání