Efektivním a funkčním využitím stínových plachet je právě pokrytí parkovišť. Naše parkovací soupravy jsou složeny z plachet a stožárů Ulisse nebo Alu-SimplE.

Plachtové markýzy jsou velmi platnou alternativou k tradičním přístřeškům nebo přístřeškům pro parkoviště. Výsledkem je elegantní, mimořádně efektivní a ekonomický parkovací kryt.

Naše sady obsahují:

    Stínové plachty EasyShade (doporučujeme prodyšnou verzi, odolnější proti větru a krupobití)
    sloupy s proměnnou výškou Ulisse nebo Alu-Simple
    Sada pro upevnění na zeď Muscle x3, abyste využili výhod všech stěn, kde můžete plachty ukotvit

Jak opravit stínící plachty?

Naše stožáry již obsahují 90 ° nebo 75 ° základnu, kterou je třeba upevnit na betonový povrch (stačí podstavec o rozměrech přibližně 60x60 cm).

Parkovací kryty proti krupobití se stínicími plachtami

Parkovací kryty proti krupobití se stínicími plachtami

Parkovací kryty proti krupobití se stínicími plachtami

Related products

Alu Simple - Sloup pro... Alu Simple - Sloup pro... 2
Ihned k dispozici
8 765,10 Kč 9 739,00 Kč
(5/5) on 2 rating(s)
Alu Simple je sloup s přední a zadní drážkou navržený pro nastavení výšky a sklonu stínících plachet při zachování konstantního napnutí s konstrukcí odolnou vůči povětrnostním vlivům. Alu Simple je vysoký 290 cm a je odolný vůči silnému větru, korozi a soli. Je navržený tak, aby měl dlouhou životnost i v oblastech s mimořádně nepříznivými povětrnostními...
EasyShade Prodyšná Plachta... EasyShade Prodyšná Plachta... 2
Ihned k dispozici
859,00 Kč
(4/5) on 2 rating(s)
Tento stín na plachty je základní a nabízí nejlepší poměr ceny a kvality. Snadná montážjejí hlavní vlastnosti jsou - Příčný řez (pásový) - Tkanina 180 gr/m2 - Kroužky z nerezové oceli .  Prodyšná stínicí tkanina EasyShade je stínicí tkanina odolná proti větru a krupobití díky tkané látce, neuvěřitelné odolnosti proti roztržení, odolnosti proti plísním a...
739,00 Kč
(5/5) on 1 rating(s)
Souprava Muscle Pole x3 Pole Anchor Kit zajišťuje vysoké napnutí plachty pro zvýšení odolnosti proti větru a vodě. Sada obsahuje: T-nut (užitečné pro Alu Simple) Vnější průchodka Nylonová podložka 2 D-klíče Pulley Kolébka s úchytem 4 metry námořního lana Může být instalován na naše sloupy Ulisse a Alu Simple.
Produkt přidán do seznamu přání