Florian žije na severu Mnichova v typickém domě v severském stylu s jednoduchým a čistým designem. Rád by zakryl svůj venkovní prostor v zadní části domu. Před vchodem do domu se nachází vybetonovaná plocha s velkým stolem, grilem a venkovní pohovkou.

Jedná se o přední část domu směřující do zahrady, takže nebylo nutné prostor uzavírat, ale pouze poskytnout úkryt před letním horkem, kdy v horkých dnech v Bavorsku potřebujete klidný prostor, kde můžete jíst venku a nejste přímo vystaveni slunci.

Vzhledem k tomu, že venkovní prostor není v chladných a deštivých měsících využíván, rozhodl se Florian pro venkovní stolování v letních měsících pro stínící plachtu.

Florian se rozhodl pro radiální design stínidel Solaria v grafitové barvě, aby vytvořil kontrastní optický efekt s ledově bílou barvou bavorského domu. A vybral si na míru šitou lichoběžníkovou plachtu, aby přesně pokryla potřebný prostor.

Plachtu ukotvil pomocí našich sad Muscle x3 s námořnickým lanem ve stříbrné barvě přímo na přední stranu domu, zatímco opačnou stranu ukotvil ke dvěma sloupům Alu-Simple v antracitové barvě se základnou 75°, aby dodal své instalaci dynamiku. Pro sloupy byly přímo na zahradě vytvořeny dva betonové sokly.  

1 x Solaria Custom Trapeze - grafitový HDPE 320
2 x Sloupky Alu-Simple Anthracite se základnou 75°
2 x Univerzální Knaga
2 x Nástěnný držák sady Kit Muscle x3 s posilovačem trakce
1 x EasyShade prodyšný čtverec 4x4 v antracitové barvě

Produkt přidán do seznamu přání