Motorizované roletové plachty zakrývají terasu restaurace "Peccati della Terra".

Perfektní loděnice pro testování nového patentu CoR 2.0! Mario provozuje velmi známý statek v kopcích Vicenza a má terasu s „atomovým“ výhledem včetně krbu, kde se 12 měsíců v roce na rožni vaří lahodné benátské pochoutky!

Několik kamenů: nutnost nenechat proniknout vodu mezi budovu a terasu (ale plachty jsou místo toho konkávní!), 163 metrů čtverečních, ale zakrýt pouze dvěma plachtami, umístění ve vysoké nadmořské výšce a tudíž vystavené větru, kouřovod sousedí do plachet.

Víme, že žádný jiný blázen (nebýt rakouského konkurenta, kterého zbožňujeme a před kterým vždy smekáme klobouk) by něco takového nedokázal, a proto se do projektu vrháme po hlavě.

Pro středovou konkávnost plachty 1, která padá přesně u vstupu do místnosti, uděláme ve střeše speciální otvor, který následně izolujeme.

Pro komín navrhujeme plachtu tak, aby byla vzdálená 80 centimetrů, aby ji neovlivňovaly saze.

Pro 14metrová svinutá ráhna... no rozhodli jsme se vytvořit naše nové ráhno s interní přezdívkou Delta. Existují některá strukturální tajemství, která jsme neodhalili, protože předtím, než jsme dorazili k této nové matrici a vyrobili tuto nejnovější formu .. předtím jsme museli vyrobit 3 další!

Pro napínání velkých ploch spoléháme na nový patent Cor 2.0, zvyšující sílu CtR (konstantní uvolňování napětí) vzhledem k jeho velikosti.

Důkaz 9 pro mnoho inovací ... výsledek? I přes poryvy větru v říjnu 2018 (vítr o síle 40 uzlů) to vše zvládlo bez sebemenších problémů ... a vyzýváme kohokoli dalšího, aby takový výsledek trefil s voděodolnými rolovacími plachtami!

vela avvolgibile motorizzata per copertura plateatico ristorante

tenda a vela per copertura terrazzi ristoranti

vele per copertura terrazzi ristoranti

ancoraggio palo inox vele ombreggianti

Produkt přidán do seznamu přání