Wolfgang žije ve městě na severozápadě Německa. Podnebí je zde často chladné a deštivé. Ve skutečnosti, Wolfgang potřebuje zakrýt venkovní prostor před deštěm. Venkovní prostor je terasa přiléhající k prosklené fasádě domu, vybavená stolem a židlemi. Záměrem je jíst venku nebo jinak zvládnout užívat si terasu, i když prší.

Wolfgang se rozhodl smart, nebo se zaměřila na pohodlí, aniž by obětovala kvalitu výrobků. Zvolená plachta je jedna z našich plachet pro začátečníky: EasyShade 2.0 white waterproof 4x4. Jak je vidět na fotografii, plachta je správně nakloněná, aby voda mohla správně odtékat. Napínání je vynikající díky dvěma úhelníkům ukotveným na stěně a dalším dvěma na tyčích.


Wolfgang tak dosáhl elegantního, minimalistického venkovního prostoru a dobré ochrany před deštěm za velmi rozumnou cenu! Děkujeme, že jste se s námi podělili o tuto krásnou část vašeho domova!

Related products

1 099,00 Kč
(5/5) on 8 rating(s)
Tato nepromokavá stínovací plachta je vstupní úrovně a nabízí nejlepší poměr cena / výkon. Velmi snadná montáž, hlavní vlastnosti jsou - křížový řez (páskovaný) - polyester 160 gr / m2 - švy proti odkapávání - prsteny z nerezové oceli 316 .. Optimálně chrání před sluncem, deštěm a větrem. Díky technologii X-tension jsme schopni dosáhnout optimálního...
Produkt přidán do seznamu přání