Brendolà | Vinařská plachta

Brendolà je nová vinárna, která zrekonstruovala svůj interiér v moderním stylu, který je kombinací abstraktních obrazů, velkých skleněných lustrů, bílého pultu a několika dřevěných prvků ve stylu shabby chic.


Majitel již vynaložil spoustu peněz na renovaci interiéru, ale stále je potřeba zakrýt venkovní prostor, který zabírají stoly pro zákazníky, kteří se chtějí zdržovat venku před restaurací i v zimě.


Majitel chce ochranu před deštěm, ale nechce investovat příliš mnoho. Proto se rozhodl pro voděodolnou řadu Easyshade v bílé barvě, která dodá venkovnímu prostoru světlo i za tmavých zimních večerů. Rozhodne se ukotvit boční stěnu pomocí dvou sad Muscle s béžovými vrcholy. Na stranu mimo místnost se rozhodl vzít dvě tyče Ulysses v antracitové barvě, aby dodaly kontrast světlosti plachty v bílé barvě. Nemá v úmyslu prorážet podlahu, protože se jedná o obecní pozemek a vinárna má výhled na velké rušné náměstí. Proto se rozhodl ukotvit dva sloupy Ulisse pomocí zátěžových podstavců Easy Ballast a vyplnit je štěrkovými deskami, které zdobí velké květináče s rostlinami a květinami, jež charakterizují venkovní zahradu restaurace a vymezují ji.
 

Instalace proběhla na jaře 2019. Vzhledem k tomu, že majitel obdržel od zákazníků mnoho pozitivních ohlasů na stínící plachtu EasyShade a viděl, že venkovní prostor je dobře využíván, rozhodl se na jaře 2020 investovat do nepropustné plachty Solaria v barvě slonové kosti. Působí magneticky a lákavě, obálka je pevná a jasná a přivítá mnoho zákazníků ve svěží, nové a velmi elegantní atmosféře.


Změna na Solarii je otázkou několika minut, všechny kotvy zůstávají přesně tam, kde jsou, stačí vyměnit plachtu.
 

Děkujeme společnosti BrendOlà za to, že se s námi podělila o své vynikající řešení vybavení a dodala venkovnímu prostoru vinárny punc noblesy. Seznam zakoupených produktů:

  • 1 x EasyShade 2.0 Vodotěsný obdélník - barva bílá

  • 2 x sada kotev do zdi Muscle v béžové barvě

  • 2 x Ulysses Base 75° - tyč pro plachty - barva antracitová

  • 2 x EasyBallast - Základna pro sloupy s balastem

  • 1 x Solaria Waterproof - Naše nejlepší plachta s radiálním střihem - barva slonová kost

Produkt přidán do seznamu přání