Plachty na terasy, obraťte se na Maanta, specialistu na stínící plachty

vele per esterniZastínění terasy není jednoduché, neboť by bylo hezké spojit různé potřeby jako je praktičnost, styl, funkčnost, cena.
Stínící plachty pro terasy velice často spojují všechny tyto 3 charakteristiky.
Jsou praktické: snadné a rychlé jak na montáž, tak i demontáž.
Mají styl: nabízí čisté a jednoduché linie, ale zároveň jsou aktuální, dynamické a je možné zvolit si mezi různými rozměry, látkami a barvami.

vele per terrazziJsou funkční: hlavně díky zvláštním sadám ukotvení plachet pro terasy, které jsme vyvinuli, bude možné sklonit jednotlivé rohy plachet, čímž se zajistí stále účinná ochrana proti slunci a dešti, a to i pokud se podmínky mění, jako třeba poloha slunce během dne nebo roku.
Jsou ekonomické: ceny plachet začínají na 30 €, ukotvení na 9 €. Sloupy pro stínící plachty, u nichž je možnost zvýšit a snížit jednotlivé rohy, a deska do země stojí něco málo přes 150 €.

Do kategorie stínících plachet pro terasy spadají i rolovatelné a motorizované verze.

Díky možnosti zaháknutí jak do zdi, tak na zem, je možné tento druh zakrytí začlenit do jakékoli terasy. Je vybavena motorem a čidlem větru: když je vítr příliš silný, zakrytí se zavře, navine se na střední rameno. Naše patentovaná verze udržuje pomocí svého okruhu krycí látku neustále napnutou, díky tomu bude dešťová voda řádně odtékat a plachta bude i více odolná proti větru. To vše znamená vyšší bezpečnost a nerušené užívání. Pokud budete chtít mít volný výhled, postačí látku srolovat a můžete si užívat hvězdného nebe. Plachta CoR 2.0 s motorem Somfy, která se vyrábí na zakázku, je největší na trhu, může pokrývat až 70 metrů čtverečních oproti 50 metrům konkurence.

Největší výběr plachet pro terasy najdete pouze na stránkách Maanta!


Akceptovat

Používáme také soubory cookie třetích stran, které zlepšují služby, navigaci a propagační akce Informace o ochraně osobních údajů