Pokud máte na mysli roletovou plachtu , možná vás budou zajímat dvě řešení Maanta.

CoR 2.0 a OmbrA jsou motorizované plachty a deštníky, které lze automaticky zavřít. Objevte jeho silné stránky a výhody.

High-tech řešení s jedinečným designem!


Rolety nejvyšší kvality pouze na Maanta!

roletové plachty jsou kategorie plachet, které vstoupily na trh od roku 2000. Původní vynález je dílem Geralda Wurze, Rakušana, který si nechal patentovat první průmyslový model na konci r. let 90. Ale již v roce 2006 Andrea Bettega a Marco Bettega, zakládající partneři Maanta a Bega srl, deponovali svou první verzi motorizované rolovací plachtové markýzy.rolety

Od té doby uplynulo několik let a produkt se vyvíjel na základě různých získaných zkušeností. V roce 2017 a 2018 vstoupily do života dva produkty, které považujeme za definitivní v této kategorii, a to CoR 2.0 a OmbrA .

CoR 2.0 je v horní části rolet: jeho lanový okruh se připojuje k CtR, patentovanému systému, který udržuje konstantní a modulární napětí na potahové látce. Předností tohoto vynálezu je nespočet: napnutá tkanina lépe bojuje proti poryvům větru, lépe odvádí dešťovou vodu a zaručuje větší bezpečnost. Díky tomu jsme tedy schopni postavit větší, až 70 metrů čtverečních (při konkurenci 50) a bezpečnější rolovací plachty. Každý CoR 2.0 je jedinečný kus a je vyroben na zakázku. Škála dostupných tkanin je rozšířena, od nejlepšího námořního Dacronu, speciálně vybraného světovým výrobcem, který zajišťuje nejlepší odolnost vůči UV záření, až po technologický Weathermax s širokou škálou barev, schopný snížit teplotu o 37 % pod potahu. CoR 2.0 je motorizován Somfy, předním světovým výrobcem. Je vybaven speciálním somfy anemometrem, který řídí automatické uzavření látky v případě detekce nadměrného větru.

cOr%202.0%20tenda%20a%20vela%20avvolgibi

Ceny roletových plachet? Existují rozdíly na základě typu kotvení a tkaniny, ale pro pouze spannometrickou představu se můžeme spokojit s 200 eur za metr čtvereční. V případě zájmu nám neváhejte napsat email, postaráme se o upřesnění.

Orientační ceny

Naše svinuté plachty jsou navrženy a vyrobeny na míru.

Konečné ceny závisí na velikosti plachty, typu kotev a zvoleném příslušenství.

Některé příklady cen:

Systém svinovacích plachet Cor 2.0 o ploše 30 m2 stojí od cca. 14 000 EUR, 60 m² plachty stojí od cca. 17 000 EUR .

Následující graf ukazuje orientační cenu pro různá proveditelná opatření:

listino indicativo cor 20

Mezi rolety řadíme také OmbrA . Tento zahradní deštník je plně motorizovaný. Jeho zvláštnosti spočívají v designu, který připomíná klasickou stolní lampu, a v integrovaných inovativních řešeních. Stěžeň je pohyblivý a skládací výložník je sklopný: kombinace těchto prvků zajišťuje, že kužel stínu je nastavitelný a může účinně chránit před sluncem a větrem za jakýchkoli podmínek.

V případě nadměrného větru se OmbreA sama zavře díky detekci anemometru a automatickému impulsu směrem k motoru Somfy, který je standardně instalován. Díky preciznímu designu dosahují tyto konzolové rolovací sluneční plachty až 24 metrů čtverečních, oproti maximálním 17 pokrytým konkurenčními rolovacími slunečníky.

Maanta, nejlepší volba pro rolety.

Produkt přidán do seznamu přání