OmbrelA - Ombrellona a vela

New

OmbrelA - plachtový slunečník vytvořený společností BegA

Představujeme ho na stránkách Maanta v předpremiéře: jedná se o skutečně inovativní a designový produkt: rolovatelný motorizovaný plachtový slunečník schopný pokrýt prostor až 24 metrů čtverečních, což je o více než 40 % více, než dosud nabízely motorizované slunečníky. 

More details

Objednejte si hned a získejte...
26/10/2021 s UPS Carbon Neutral

Hodnocení a recenze zákazníků

Zatím nikdo neposlal recenzi
v tomto jazyce

Představujeme ho na stránkách Maanta v předpremiéře: jedná se o skutečně inovativní a designový produkt: rolovatelný motorizovaný plachtový slunečník schopný pokrýt prostor až 24 metrů čtverečních, což je o více než 40 % více, než dosud nabízely motorizované slunečníky. Chrání jej 4 patenty, jak pokud jde o design, tak o přijatá technická řešení.

Byl navržen a vyroben tak, aby umožnil sklonění jak hlavní konstrukce, tak ramene, na které se navíjí látka. Tímto způsobem může účinně chránit jak kuželem stínu, tak proti bočnímu větru.

Další velice inovativní technikou zavedenou společností BegA je zajisté neustálé napínání látky pomocí okruhu CtR. Díky němu je krycí látka schopná účinně bojovat proti větru a je odolnější.

Slunečník OmbrelA je vyráběn ze satinované nerezové oceli 304 ve 3 různých velikostech, 12-17-24 metrů čtverečních.

Má motor Somfy a díky nejnovějším technologiím může být snadno ovládaný z chytrého telefonu pomocí aplikace Connexoon Terrace.

Pokud chcete jakoukoli další informaci o tomto výrobku nebo o prodejní síti, kontaktujte přímo výrobce BegA na e-mailu: [email protected]

inclinazioni ombrellone a vela ombrela

Recenze

Buďte první a napište svou recenzi !

Poslat zprávu

OmbrelA - Ombrellona a vela

OmbrelA - Ombrellona a vela

Kontaktujte nás

Vyplňte formulář a získejte více informací o našich produktech!

Co pro vás můžeme udělat?

Akceptovat

Používáme také soubory cookie třetích stran, které zlepšují služby, navigaci a propagační akce Informace o ochraně osobních údajů