Vertikální markýza Reef Roll Expand

Vertikální markýza Reef Roll -- NA MĚŘENÍ

New

Tato vertikální markýza s kabelovým vedením je vyráběna společností Maanta v Itálii a byla speciálně navržena tak, aby omezovala pronikání tepelného záření do interiéru.
Teplotu v místnosti lze snížit až o 15 °!

Reef Roll je k dispozici ve 3 různých tkaninách, aby se dokonale přizpůsobil každé situaci: od tepelné izolace interiéru po ochranu soukromí.

Svislá markýza má dvojí funkci s rychlou výměnou látky nebo plachty.

  • Součástí je kabelové vedení s nerezovým kabelem
  • Motorizace M13x13LT 12Volt a solární článek (volitelně, není zahrnuto v ceně)
  • Snadné přepínání: tkaninu lze rychle vyměnit (v létě prodyšná, v zimě voděodolná nebo průhledná)
  • Vyrobeno v Itálii, možnost přizpůsobení


Obsah balení: Vertikální markýza s univerzálními montážními deskami pro montáž na zeď / strop, ruční klikou, bočním vedením s ocelovým lankem a montážními deskami

Jako příslušenství je k dispozici motorový pohon s lithiovou baterií a solárním článkem.

More details

Optional

Aggiungi almeno un optional, avrai un 5% di sconto totale!

Motor + solární panel + dálkové ovládání

Motor + solární panel + dálkové ovládání

Motorizační sada spouštěcí markýzy, ideální pro úplné ovládání autonomní markýzy

349.01 €


Přidat příslušenství

Nabíječka baterií pro motor s markýzou

Nabíječka baterií pro motor s markýzou

Nabíječka motoru Maanta pro markýzy

29 €


Přidat příslušenství

Wifi Bridge

Wifi Bridge

149 €


Přidat příslušenství

Venkovní reflektor Easy Lamp

Venkovní reflektor Easy Lamp

Venkovní bodové světlo Easy Lamp je technický produkt s dokonalou konstrukcí, ale zároveň praktický a esteticky znatelný

54.95 €


Přidat příslušenství

 

Easy Roll V2 se zrodil z různých a konkrétních potřeb, které měl náš tým v kanceláři i doma, a to kombinací technologie funkčnost při zachování nižší ceny pro daný segment.

Je vybaven praktickými háčky, které lze připevnit k zábradlí nebo ke stěně, aby se zajistil spodní konec a stabilita. Díky praktickému patentovanému systému Easy Switch můžete kryt v zimním období velmi rychle vyměnit.
Stačí si objednat náhradní průhledný kryt z PVC, který izoluje od chladu a zajistí více světla!

S jedním stanem a dvěma plachtami se budeme moci přizpůsobit měnícím se ročním obdobím a potřebám!

Problém: všichni víme, že jakmile se okenní tabule zahřejí, akumulují a uvolňují obrovské množství tepla. Kromě toho je opravdu nepříjemné pracovat se sluncem přímo v obličeji: oslňuje a oslňuje! A konečně soukromí: velmi často nejsme aby kdokoli mohl vidět, co děláme.

Řešení: k vyřešení těchto potřeb jsme vytvořili solidní, ale úsporný výrobek Made in Italy, který jsme testovali více než 18 měsíců. Easy Roll V2 je rozkládací markýza vybavená praktickými háčky, které se zasouvají do spodní svorky a lze je připevnit spíše k trubkám plotů než k rohožím. plotů, nikoli zdí: jakmile je markýza spuštěna, zůstane díky této aplikaci stabilní!

 

Všestrannost

Markýzu lze zvedat a spouštět podle libosti. Tímto způsobem můžeme nastavit množství slunce nebo soukromí, které v danou chvíli chceme.

Všestrannost

Sicurezza

Profily a spoje jsou vyrobeny v Itálii a zajišťují maximální bezpečnost, protože jsou naddimenzované.

Zabezpečení

Tkaniny a ochrana proti UV záření

Použité tkaniny mají certifikát UV30+ nebo 50+ a blokují 90 % až více než 97,5 % škodlivých paprsků. Odolnost proti větru je zajištěna díky háčkům a ramenům, vydrží i ty nejsilnější poryvy.

Tkaniny a ochrana

Snadná instalace

Montáž této padací markýzy je velmi snadná, a to i pro neodborníky! Návod k montáži vám objasní veškeré pochybnosti

Snadná instalace

 

Háčky na markýzy

Běžně se prodávají jako příslušenství v této verzi jsou zahrnuty v ceně (2 kusy). Háčky s oky jsou ideální pro upevnění markýzy k podlaze nebo zábradlí a jsou nepostradatelné, aby se markýza ani při mírném větru neroztřepila. Vzdálenost mezi otvory očka je 4 cm, šrouby jsou součástí dodávky.

Sklopná markýza s rameny

Tento úsporný model lze kombinovat s distančními rameny, která nejsou zahrnuta v ceně. Kloubová a nastavitelná ramena o délce 50 cm jsou vyrobena z hliníku a umožňují, aby markýza byla rozložená a nespadla vertikálně, čímž se vytvoří vzdušnost a zároveň se zachová soukromí. Náklon dosažený pomocí ramen vytváří příjemnější estetický dojem, řešení srovnatelné s ramenovými markýzami.

Solidní

Digitální zpracování a pečlivě vybrané materiály zajišťují vynikající pevnost. EasyRoll může snadno dosáhnout měření až do šířky a výšky 350 cm. Tkanina Braid5 je ideální pro intenzivní venkovní použití a vysoký výkon za každého počasí.

Vyrobeno na míru

Tento náš model je také k dispozici s přesností na centimetry. To znamená, že můžete dokonale ochránit svůj venkovní prostor! K dispozici jsou také standardní rozměry, jako je například kapkovitá markýza 400x300, stejně jako 300x250, 200x250, 250x250 a mnoho dalších kombinací, které najdete na stránce EasyRoll. Pokud máte kratší délku, než jsou naše standardy, nezoufejte: přebytečná látka může zůstat zabalená v roletě!

 

Silné stránky MaantA

Úspora energie

Úspora energie

Snížení množství sluneční energie pronikající do prostoru přes okna a skla může být velmi náročné, zejména na velkých plochách. Použití venkovních stahovacích žaluzií může být jedním z nejlepších řešení pro chrání fasádu před slunečním UV zářením a zabraňují hromadění tepla - výhoda oproti vnitřním žaluziím je obrovská. Venkovní žaluzie totiž mohou snížit množství slunečního záření až o 85 %, což vede k následnému snížení množství ochlazovaného vnitřního prostoru. Takové řešení je ideální pro ty, kteří se zajímají o úsporu energie a péči o životní prostředí.

Tkanina Braid5

Tkanina Braid5

Dobrá tkanina na závěsy musí být mechanicky pevná a odolná vůči teplu.. Naše tkanina Braid5 je vyrobena z polyesterového jádra, je rozměrově stabilní a šetrná k životnímu prostředí. Je také odolný proti natahování a ohýbání. Ukazuje se, že je velmi stabilní i při velkých změnách teploty. teploty, jako jsou ty, které panují mezi létem a zimou. Pomáhá tak chránit před letním horkem a izolovat. teplo stěn v zimě. Snižuje spotřebu energie až o 33 % a blokuje 90 až 96 % UV záření!. Pomyslete na to, že může snížit teplotu v místnosti o 5 až 15 stupňů Celsia! Náš Braid5 má otvor pro otevření Náš systém Braid5 má otvor 5 %, což je nejvhodnější pro projekty vertikálního solárního stínění.

Snížení oslnění

Snížení oslnění

Přehnané solární osvětlení může vést ke vzniku nepříjemného jevu oslnění. Tento pocit vzniká v důsledku nadměrných hodnot. Tento pocit vzniká v důsledku nadměrných hodnot jasu v oblasti, která je výrazně jasnější než okolí, například lampa, maják, okno. Adaptace oka na tuto variabilitu jasu způsobuje snížení zrakové výkonnosti a následnou akumulaci stresu (oční/nervové dráhy). Vnější krycí plachta nebo markýza může snížit rozdíl v úrovni osvětlení například okna a zástěny, a vytvořit tak příjemnější vnitřní prostředí. okno a zástěnu, a tím vytvořit příjemnější vnitřní prostředí a optimalizovat náklady.

Nastavitelné stínování

Nastavitelné stínování

Ovládání pádu látky u vertikálních žaluzií nabízí systémy nastavení, které umožňují zvolit požadovanou úroveň zastínění, dokonale stíní/ochraňuje interiér před oslněním. Nastavením nejvhodnějších stínicích opatření budete moci stanovit. výšku žaluzie pro regulaci množství světla pronikajícího do vnitřního prostoru. To vám umožní maximalizovat denní světlo a využít sezónní vlivy. Tímto způsobem můžete maximalizovat přirozené světlo a využít sezónních změn tím, že v teplejších měsících zastíníte paprsky a v chladnějších obdobích necháte povrchy domu zahřát. chladnější období. V zimě je slunce nízko a více obtěžuje vaše oči!

Ochrana před UV zářením při zachování zraku

Ochrana před UV zářením při zachování zraku

Bez ohledu na barvu a látku naše žaluzie kombinují funkci pohlcování tepla a filtrování světla.. Množství stínění si můžete zvolit v závislosti na typu zvolené látky. Můžeme tedy regulovat světlo zvenčí a a zároveň poskytují určitou míru soukromí. Tyto žaluzie účinně filtrují UV záření a hodí se do každé místnosti. kde chcete správně regulovat soukromí a distribuci přirozeného světla. Tímto způsobem můžete využít výhody snížení tepla a oslnění zvenčí a zároveň zachovat jas v prostorách..

 

logo plachty maanta
RŮZNÉ ROLETY

Různá kvalita stínicí rolety! Předtím jsem si v místním obchodě koupila nepropustnou roletu, která mi vytvořila tepelnou clonu a neumožňovala dýchat vzduch!

Tento kapkový stan je na druhou stranu prodyšný a zároveň před stékající vodou v případě deště výjimečný i cenou.

Davide Zanetti


Podívejte se na recenze služby Google MyBusiness, klikněte zde

logo plachty maanta
POMOC A TECHNICKÉ PORADENSTVÍ

Rychlá a komplexní technická telefonická podpora.Centrální a užitečná.

Měl jsem pochybnosti o tkanině a ukotvení na horním balkoně, za 5 minut jsem našel odpověď a zakoupil.

Martino Lugari


Podívejte se na recenze služby Google MyBusiness, klikněte zde

logo plachty maanta
KVALITA A POHODLÍ

Vynikající pohodlí, ale především kvalita je krokem vpřed

Instalován mezi roletou a dveřmi na terasu, používám ho pro lepší soukromí.

Renzo Cavallin


Podívejte se na recenze služby Google MyBusiness, klikněte zde

 

V této příručce PDF ke stažení naleznete Všeobecné bezpečnostní pokyny, Obsah balení, Montáž na stěnu, Montáž na strop pro výrobek EasyRoll

Klikněte zde a stáhněte si průvodce.

Recenze

Buďte první a napište svou recenzi !

Akceptovat

Používáme také soubory cookie třetích stran, které zlepšují služby, navigaci a propagační akce Informace o ochraně osobních údajů