Stínící plachty a venkovní nábytek pro horeca, restaurace, bary, hotely

coperture per ristoranti

Zakrytí venkovních prostorů je velice citlivým tématem, především pak, pokud tyto prostory mohou a musí vydělávat.

Na trhu existuje mnoho řešení, stejně jako existuje i mnoho potřeb.

Během těchto let jsme naštěstí pracovali s mnoha majiteli restaurací, barů, hotelů. Vyhledali nás, protože se specializujeme na plachty a stínící plachty. Ale i my jsme se začali dívat dále díky zkušenostem a díky získaným znalostem.

V našem katalogu naleznete různé možnosti, vše záleží na Vašich potřebách, požadovaném použití a rozpočtu.

Začněme u pevných plachet: dělí se na plachty stínící a voděodolné. Obvykle potřebuje majitel podniku i ochranu před vodou. Pevná voděodolná plachta může mít až 25 metrů čtverečních, plachty mohou být nainstalované vedle sebe, a tak samozřejmě pokrýt i větší plochy. Ukotvení do betonu stojí 177 €, jedno ukotvení do zdi 12,95 €, plachta kolem 100 €. Pokud máte zeď, kterou můžete využít, utratíte tedy 450 €, pokud budete potřebovat 4 sloupy, bude se cena pohybovat kolem 770 €. Tak získáte elegantní zakrytí, které má i hezký vzhled a nabízí něco odlišného než „klasická“ zakrytí. Sloupy, které jsme vyvinuli, navíc umožňují nezávisle zdvihnout/snížit každý cíp, tak je možné zajistit odtok vody v požadovaném místě. Stejně tak je zajištěna i neustálá ochrana před sluncem, neboť je možné plně kontrolovat směr stínu díky regulování jednotlivých rohů. K tomu můžete přidat i nábytek BICA a za dalších 450 € budete mít dvě designové sady (zahradní stůl, 2 zahradní křesla a jedna zahradní pohovka) z robustního polyetylenu, které jsou odolné proti dešti a nepřízním počasí.

Přejděme k řešení s pomocí plachtového altánu. Ve standardním provedení dodáváme kostru z lakované oceli, ke které se přidají příslušné plachty (i v různých barvách). Zde se cena liší v závislosti na velikosti konstrukce, ale můžeme říci, že za 500 € je možné zakrýt prostor 3x5 nebo 4x4 metry. Plachtový altán Velaria je celý vyroben v Itálii, nalakovaný kvalitními produkty a váží dvojnásobek oproti dováženým altánům, čímž zajišťuje vyšší stabilitu a životnost.

coperture per ristoranti

Altán maxi je řešením pokrývajícím 36 metrů čtverečních, krycí plachta je vyrobena z robustního PVC. Je možné jej opatřit bočními plachtami, tak je vhodný pro použití i v zimě. Jak konstrukce, tak tkanina zakrytí i příslušenství jsou made in Italy, proto mají lepší vlastnosti oproti dováženým ekonomickým altánům. Altán Velaria 36 metrů čtverečních stojí přibližně 1.700 €, což je konkurenční cena, neboť se jedná o stabilní a designový produkt.

Přejděme k motorizovanému řešení vyvinutému BegA Outdoor, což je naše sesterská společnost.

Plachtový slunečník OmbrelA může jako jediný z prodávaných rolovatelných slunečníků zakrýt až 25 metrů čtverečních. Je celý vyrobený z nerezové oceli, je sériově vybavený motorem Somfy a je jedinečný, neboť provádí některé pohyby, které nejsou běžné slunečníky schopné provádět. Díky schopnosti hlavního nosného sloupu přesunovat se dopředu a dozadu je možné naklánět vše, a tak seřizovat směr stínu, a rozhodnout se, zda bude voda odtékat dopředu nebo dozadu. Slunečník se zavírá pomocí dálkového ovládání nebo automaticky, pokud naměří příliš silný vítr. U tohoto výrobku se však cena pohybuje kolem 8.000 €. Je opatřen označením CE, proto lze využít daňových úlev. Katalog naleznete na této adrese (odkaz)

Rolovatelné plachty jsou výrobkem, se kterým jsme v roce 2006 začínali. V nedávné době byl tento výrobek dále vyvinut: díky novému patentu bylo zlepšeno napnutí a byly odstraněny všechny vnější prvky. Mechanismus napínání je integrovaný dovnitř ramene, na které se látka navíjí, čímž je zaručena lepší ochrana proti atmosférickým vlivům a lepší vzhled. Díky těmto zlepšením můžeme zakrýt plochu až 75 metrů čtverečních (jsme v tom jediní na trhu), přičemž zaručujeme stabilitu díky napnutí, které je rovnoměrně rozložené po celé plachtě. Stínící rolovatelné plachty CoR 2.0 jsou vybavené motory Somfy a jsou vyrobené z látky Dacron používané v loďařství nebo Weathermax. Vyrábí se výhradně na zakázku a lze u nich využít daňové úlevy. Při zakrytí kolem 55 metrů čtverečních se cena rolovatelných stínících plachet pohybuje kolem 10.000 €. Ceny větších plachet nejsou výrazně vyšší, pohybujeme se kolem 12.500 € v případě plachty 70 metrů čtverečních, kterou naše konkurence není schopná vyrobit. Katalog naleznete na tomto odkazu, videa jsou k dispozici na kanálu Youtube.

Všechna tato zakrytí je možné doplnit zahradním nábytkem z polyratanu nebo pohovkami z palet, jež můžete najít na našich stránkách na tomto odkazu!

Pro další posouzení nám zašlete fotografii, orientační rozměry a cenu, kterou jste si stanovili: poradíme Vám.


Akceptovat

Používáme také soubory cookie třetích stran, které zlepšují služby, navigaci a propagační akce Informace o ochraně osobních údajů