Představujeme vytvoření elegantního dehoru u bazénu v jihozápadní Francii. Léto v Okcitánii se vyznačuje slunečnými a teplými dny, i když se občas objeví déšť a zejména bouřky.
 
Náš klient proto hledal elegantní a zároveň funkční řešení, které by zastínilo jeho bazén a odpočinkovou zónu. Řešení, které by vytvořilo příjemný stín, ale zároveň chránilo před deštěm a letními bouřkami.

K dispozici byly dva prostory: odpočinková zóna u bazénu s proutěným stolem a židlemi a plně vybavená venkovní kuchyně s grilem a pecí na dřevo. Cílem je zkrátka co nejlépe využít léto a chvíle ve společnosti.

Dynamika stínových plachet
Zvoleným řešením je hra dvou plachet Solaria HDPE, jedné pro zakrytí obývacího prostoru a druhé pro zakrytí kuchyně u bazénu.
Volba barvy Graphite poskytuje dodatečný odstín, ale také nádech elegance a moderního stylu, který se dokonale hodí k modernímu domku. Moderní design interiéru v antracitových tónech vytváří rafinované a pohodlné prostředí.
Zvolená tkanina je HDPE: 320 g panenského polyethylenu. Je ideální volbou pro zastínění, relaxaci na chladnějším vzduchu a ochranu terasy před letními bouřkami a krupobitím.

Design a odolné příslušenství
Příslušenství je také plně sladěné. Zákazník si vybral sloup Ulisse se sklonem 75° a antracitovou povrchovou úpravou. Tento výrobek je dokonalou kombinací funkčnosti a designu. Design, protože jeho eliptický profil a sklon jej předurčují k tomu, aby se skvěle hodil do moderního prostředí vily. Funkční, protože díky více kotevním bodům mohl zákazník ke konstrukci ukotvit několik plachet. Kromě toho konstrukci dále vyvážilo příslušenství pro zesílení zad.

Jako nástěnné kotvy byly vybrány Kit Musclex3 a SimplE: díky námořnickému lanu, které je zbarveno stříbrně, aby vše drželo na svém místě, umožňují hrát si s rozměry. Sada Muscle x3 zajišťuje extrémní pevnost kotvy, zatímco šňůra sady Simple Kit umožňuje ukotvení plachty k tyči Ulysses umístěné nad bazénem.

Děkujeme Sebastien, že se s námi podělil o tyto nádherné fotografie!

Zakoupené produkty:
2 x SolariA Prodyšná Plachta - Graphite HDPE - na míru
1 x Ulisse - Sloupek pro sluneční plachty - antracit - sklon nosného 75°
1 x Zesílení zad
4 x Sada ukotvení do zdi SimplE
1 x Nástěnný držák sady Kit Muscle x3 s posilovačem trakce

Produkt přidán do seznamu přání