Penelope
kreativní recyklační spojková taška

Taška vyrobená podle kreativního recyklačního vzorce, dvoubarevná se zelenými, modrými a oranžovými detaily, se zapínáním na zip. Díky této malé akci se společnost Maanta stává součástí oběhového hospodářství, kde se odpad stává zdrojem. Dostupné barevné kombinace: HDPE tkanina Ivory a Cloud HDPE tkanina Ivory a Graphite Přísně ručně šité z recyklovaného...
489,00 Kč

Itaca
Sea bag s kreativní recyklací

Dvoubarevná plážová taška s oranžovými vložkami a zelenými a modrými detaily, pohodlnými látkovými držadly, zapínáním na horní zip. Tato taška je vyrobena podle vzorce kreativní recyklace . pomocí výrobních zbytků našich plachet. Díky této malé akci se Maanta stává součástí oběhového hospodářství, kde odpad se stává zdrojem . Kombinace HDPE...
979,00 Kč

Tracia
Taška s kreativní recyklací

Dvoubarevná plážová taška s oranžovými vložkami a zelenými a modrými detaily, pohodlnými látkovými držadly, zapínáním na horní zip. Tato taška je vyrobena podle vzorce kreativní recyklace . pomocí výrobních zbytků našich plachet. Díky této malé akci se Maanta stává součástí oběhového hospodářství, kde odpad se stává zdrojem . Kombinace HDPE...
739,00 Kč

Nejde jen o společnost, ale o obecně Benefit Corporation

Naše společnost je malá řemeslná firma, která se zrodila z odhodlání a obětavosti dvou bratrů, Andrey a Marca, kterým se díky vytrvalosti a vůli podařilo prosadit se ve světě plachtových markýz a venkovních krytů a dát život nikoliv jednoduché firmě, ale Benefit Corporation.

Co to ale znamená?

Být B Corp znamená orientovat svou společnost nejen na ziskové cíle, ale také na udržitelné cíle vůči všem zúčastněným stranám.

Společnost Maanta se neustále stará o životní prostředí, což vyplývá především z výběru vysoce ekologických tkanin. Ale to není všechno! V zájmu snížení znečištění a dopadu na životní prostředí využívá společnost Maanta přepravní službu UPS Carbon Neutral, která kompenzuje emise oxidu uhličitého spojené s přepravou zásilky.

Cílem je provádět výrobní činnosti s kritérii pro prevenci znečištění a snížení dopadu na životní prostředí. Proto neustále hledáme nápady, obchodní projekty a aktivity, které se řídí zásadami udržitelnosti. Takto se ReMaanta!


Proč si koupit produkt ReMaanta?
Díky spolupráci s externími firmami v této oblasti se zrodil projekt ReMaanta, jehož hlavním a jedinečným cílem je snížení množství odpadu a dopadu na životní prostředí. Díky tomu vdechujeme našim látkám nový život a vytváříme užitečné a elegantní designové doplňky.

Naše tašky a spony ReMaanta jsou vyrobeny ze zbytků našich nejsilnějších tkanin.

Meshnet 320g, extrémně pevný pletený panenský polyethylen který používáme pro výrobu našich ručně vyráběných plachet Saill a SolariA. Vybraný pro svou dokonalou ochranu před teplem a odolnost vůči větru, se nyní stává praktickou spojovací taškou pro uložení všech vašich doplňků na moři i ve městě.

Vnitřní podšívka je naopak z naší polypropylenové tkaniny Purishade® 270g, která je vysoce ekologická a vhodná k recyklaci. Vyznačuje se mechanickými vlastnostmi (pevnost v tahu a v roztažení) a rovnováhou mezi nepromokavostí a prodyšností. Je zařazen do kategorie s nejnižším indexem dopadu na životní prostředí a je dokonalým doplňkem, který udržuje vše v suchu a bezpečí.

Výběr produktů ReMaanta neznamená jen udržitelnou a ekologickou volbu. Články a pomůcky ReMaanta jsou ve skutečnosti originálními nápady na dárky pro vás a vaše blízké. Své blízké můžete překvapit jedinečným ekologickým doplňkem, aniž byste se vzdali stylu a designu.

Příklad? Naše tašky Itaca, přísně ručně šité a vyrobené podle kreativní recyklační receptury, jsou vysoce odolné a módní! Ideální na léto a na pláž. Ale to není všechno! Najdete zde také doplňky a pomůcky pro váš dům a zahradu!

Objevte v této sekci všechny produkty ReMaanta a zapojte se do kreativní recyklace!

Produkt přidán do seznamu přání