Autoplachty: moderní alternativa ke klasickému přístřešku!

Sada krytu na parkování "Easy Shade" funguje velmi jednoduše.

Existují 2 verze, buď opěrné, nebo samonosné, které se skládají z následujících prvků:

  • 1 prodyšná plachta proti plachtám (nepropustná) z vysoce pevného panenského polyethylenu HDPE 180 gr/m2, v různých velikostech a barvách. Tato tkanina je mnohem odolnější proti větru a krupobití a je vhodnější pro přístřešky na auta než nepromokavá verze.
  • 2 nástěnné desky (u samonosné verze žádná) 'Muscle x3', kterými zahákneme dva úhelníky do zdi
  • 2 tyče (4 v samonosné verzi)Tyče mohou být vůči zemi rovné (verze 88°-90° pod napětím) nebo nakloněné (verze 75°). Musí být ukotveny do železobetonové šachty o rozměrech 60x60x60 cm. Další verzí jsou tyče, které lze ukotvit ke stěnám pomocí "nástěnného límce".

Kryty na auta Maanta

carports sailing

Automobilové plátno

Karporty jsou účinným a funkčním ochranným systémem. Na trhu je několik modelů, mezi nimiž jsou značné rozdíly. Společnost Maanta staví přístřešky pro auta bez povolení, což je možné díky tomu, ženaše kryty jsou dočasné a rychloupínací: odpojení plechu od konstrukce trvá jen několik sekund a úplné odstranění kovové konstrukce několik minut. Ceny přístřešků se liší v závislosti na konfiguraci, máme samonosné modely, jiné opřené a konzolové.

Sada pro snadné parkování ve stínu obsahuje veškeré příslušenství, takže si díky různým velikostem a barvám plachty můžete snadno vybrat systém přístřešku, který vyhovuje vašemu prostoru. Navíc jsou ceny těchto přístřešků opravdu levné a začínají od 180 eur za parkovací místo!

Kovové přístřešky

Kovové přístřešky pro auta se dělí do dvou hlavních kategorií: železné přístřešky pro auta a hliníkové přístřešky pro auta. Zatímco železo je jistě levnější, můžeme říci, že hliník je lehčí, ale zároveň odolnější vůči korozi. Neexistuje žádné univerzálně "správné" řešení, spíše existuje lepší volba než jiná v závislosti na vaší situaci. Máte blízko k moři a můžete investovat trochu víc, abyste měli něco odolnějšího proti slanosti? Pak si pořiďte sadu Easy Shade Parking kit a zvolte hliníkové tyče Alu-Simple.

Bydlíte daleko od moře, ale chcete kryt, který je velmi odolný proti větru, ale zároveň dynamicky chrání vaše auto? Není nad sadu Easy Shade Parking kit s železnými tyčemi Ulysses. Ceny jsou opravdu příznivé a začínají na 180 eurech za parkovací místo! Více informací najdete na této adrese! Železné a hliníkové přístřešky od společnosti Maanta - to pravé řešení pro vás

střešní přístřešek střecha auta nakloněná plachta
kryt proti krupobití auta

POKLADY PRO AUTO

Na trhu je k dispozici mnoho potahů na auta: od kovových potahů přes dřevěné potahy až po střechy na auta. Společnost Maanta nabízí především dva kryty na auto bez povolení: Snadná sada pro stínové parkování, což je plně konfigurovatelná sada, ve které se můžete rozhodnout pro barvu látky, velikost krytu a typ nosných sloupků, hliníkových nebo železných. Ceny jsou velmi nízké a začínají na 180 eurech za parkovací místo! Objevte výhody tohoto produktu zde!

Jak již bylo zmíněno, konstrukce je určena jako kryt vozu bez povolení, protože krycí tkaninu je třeba považovat za dočasnou, protože je snadno odstranitelná. Také konstrukce, ačkoli by měla být pevně ukotvena k zemi, je snadno odstranitelná během několika minut, a proto je "dočasná", nikoli pevná. Přístřešky pro auta Maanta: dokonalé, krásné a funkční řešení!

Přístřešky pro plachtění

Pod pojmem přístřešek pro auto rozumíme konstrukci, která slouží k zakrytí a ochraně našeho auta. Hliníkové přístřešky pro auta jsou lehčí, estetičtější a odolnější proti zasolení, zatímco železné přístřešky pro auta jsou obvykle levnější. Kovové konstrukce jsou obvykle kombinovány s polyethylenovou sítí vysoké hustoty (HDPE), lépe pokud je panenská (odolnější než recyklovaná).

Hliníkové přístřešky pro auta se liší cenou: se sadou Easy Shade Parking si můžete vybrat nosné sloupky Alu-Simple nebo Ulisse a plachty 5x6 a vytvořit stín pro dvě nebo více aut od přibližně 400 eur za parkovací místo. V případě několika po sobě jdoucích modulů bude také možné připojit dva nebo více vrcholů ke stejnému pólu se značnými ekonomickými úsporami. Například k pokrytí čtyř parkovacích míst mezi sebou bude potřeba pouze šest sloupků a 2 plachty 5x6!

Stejný typ přístřešku pro auto lze realizovat pomocí železných sloupků Ulysses: estetický dojem a funkčnost budou velmi podobné, ale cena výrazně klesne, protože za jedno parkovací místo můžete utratit přibližně 230 eur! V obou případech budeme mít k dispozici dynamickou regulaci stínu díky možnosti nastavení výšky jednotlivých vrcholů plachty: naše auto bude vždy účinně zakryto! Přijďte se seznámit s těmito a dalšími výhodami na tomto produktovém listu! Hliníkové a železné přístřešky pro auta Maanta: ekonomická, funkční a efektivní volba!

stínící plachty na přístřešek
přístřešek na plachtu auta

KABINKY PRO AUTO

Přístřešky pro auta se dělí do tří hlavních kategorií: konzolové přístřešky pro auta, hliníkové přístřešky pro auta a železné přístřešky pro auta. Ceny přístřešků pro auta se liší právě podle typu konstrukce, kterou si vybereme. Konzolové přístřešky jsou velmi pohodlné, protože poskytují velkou volnost manévrování:

Díky parkovací sadě Easy Shade jsme vyvinuli modulární přístřešky, které se snadno instalují a jsou levné: ceny začínají na pouhých 180 eurech za parkovací místo! Je také možné zvolit velikost krytu, barvu a typ kotevní tyče, protože jsou k dispozici jak železné (Ulisse), tak hliníkové (Alu-Simple) verze. Přijďte a objevte různé možnosti na této stránce!

Přístřešky pro auta všech cenových kategorií, barev, konzolové nebo ne: objevte parkovací sady Easy Shade!

Kryt pro parkování automobilu

Krytí parkoviště je problém, který se týká nás všech! Odpovědí společnosti Maanta je moderní design s výrobky, které se řídí naší filozofií. Parkovací souprava Easy Shade poskytuje ochranu prostřednictvím specifických krycích clon na auto vyrobených z tkaniny HDPE, tj. polyethylenu vysoké hustoty. Můžete si sestavit vlastní specifickou sadu a vybrat si mezi velikostmi a barvami stanů a typy a barvami tyčí! Efektivně vás zastíníme již od 180 eur za parkovací místo!

Zjistěte si tuto a další výhody kliknutím na tuto adresu! Zboží vám pohodlně doručíme až domů a jeho instalace bude díky ilustrovanému návodu k montáži velmi snadná. Přístřešky pro auta a krycí stany pro auta: nejlepší řešení pouze na stránkách Maanta!

plachtové markýzy na auto
Akceptovat

Používáme také soubory cookie třetích stran, které zlepšují služby, navigaci a propagační akce Informace o ochraně osobních údajů